anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot zakupów

temek88
#1 Nowicjusz#

Witam, kupiłem słuchawki mna allegro lokalnie, ale w trakcie wysyłki odnalazłem stare w domu przez co te zakupione nie są mi potrzebne. Sprzedający nie zgadza się na zwrot. Czy może mi odmówić tego? Przesyłka jest jeszcze w paczkomacie

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@temek88 Tak, jeśli zakupiłeś słuchawki od osoby prywatnej (a tak jest w tym przypadku), to sprzedający nie musi zgadzać się na zwrot, ma takie prawo. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Może odmówić, takie prawo przy zakupie od osoby prywatnej, możesz odsprzedać, dogadać się ze sprzedającym albo reklamować.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Moze ci odmowic nie odbierzesz to paczka wroci skad nadal on nie odbierze i pojdzie na magazyn rzeczy niedoreczalnych a potem do utylizacji zakladajac ze gdzies nie zgubia ergo zostaniesz bez kasy i bez sluchawek

oznacz moderatorów

pecela
#16 Inspirator#

Zakup od osoby prywatnej więc obowiązuje zasada „widziały gały, co kupowały”.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Zawsze możesz odsprzedać komuś.

 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@temek88 LEW jak zwykle wprowadza w błąd > co można reklamować? > paczkę, która leży w paczkomacie? > jak zwykle wpisy "z czapy"

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Nie lew sugeruje wymuszenie zwrotu i oddania kasy poprzez reklamowanie za niezgodność z umową plus włączenie w to allegro wraz z głupotą konsultantów na poziomie pustaka by jeszcze ap wypłacili

oznacz moderatorów