anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego Allegro pozwala na sprzedaż podrabianych pieniędzy ?

BROWMAN
#7 Wielbiciel#

Jak tytule . Sprzedaż podrabianych pieniędzy jest prawnie zabroniona a na Allegro zrobiło się to nagminne. I wielokrotnie nie jest to informowane przez sprzedających lub zakamuflowane .

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@BROWMAN Jeśli Twoim zdaniem konkretna oferta łamie regulamin i zasady Allegro możesz zgłosić ją do nas przez przycisk "Zgłoś naruszenie zasad" dostępnym na dole strony. Weryfikujemy wszystkie zgłoszenia, które do nas docierają. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@BROWMAN A czy to nie jest przypadkiem tak, że sprzedajesz te same przedmioty co ten drugi ? Kto ma ocenić czy ta moneta jest prawdziwa, czy podrabiana tylko na podstawie zdjęć i opisu ?

oznacz moderatorów

BROWMAN
#7 Wielbiciel#

Są od tego specjaliści , żeby określić autentyczność . Jeśli nie ma się pewności to nie powinno się wystawiać wcale. 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Prawnie jest zabroniona sprzedaż pieniędzy będących obecnie w obiegu a pozostałe powinni mieć stosowny opis i wystawione w odpowiedniej kategorii "kopie i falsyfikaty"

oznacz moderatorów

BROWMAN
#7 Wielbiciel#

Właśnie , stosowny opis . Jeśli takie informacje byłyby umieszczane w tytule aukcji , wszystko byłoby jasne ale niektórzy umieszczają gdzieś w opisach , albo wcale , tylko trzeba się doszukiwać w jakim dziale jest umieszczona aukcja. Szanujmy swój czas . Jeśli będzie opis w tytule aukcji , to nawet nie kliknę . Ostatnio zalicytowałem a potem zauważyłem , że kopia . Nie byłoby takich sytuacji gdyby tytuł aukcji był jasny .

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@BROWMAN Sorry, ale jakoś nie zauwazyłem w tytułach Twoich aukcji tych informacji, których wymagasz od innych. Wazne, że info jest w opisie. Trzeba czytać opisy, a nie klikać bez zastanowienia. A oprócz tego jest na dole każdej aukcji przycisk "zgłoś naruszenie zasad" Jak masz zastrzeżenia to zgłos to. Ja rozumiem, że napisałes tutaj licząc na reakcję moderatorów, którzy zaczną hurtowo usuwać oferty, ale to tak nie działa. 

oznacz moderatorów