anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Parę aukcji u jednego sprzedawcy

Client:85409076
#7 Wielbiciel#

Witam, jeżeli wylicytowałem 10 monet od tego samego sprzedawcy i chce je opłacić muszę zapłacić 99 zł za każdą wysyłkę. Jak mogę to zrobić żeby zaplacić raz za wysyłkę? Jeżeli nie jest to możliwe to będę musiał zrezygnować z tych monet bo wysyłka 90 zł za wartość monet 10 zł mija się z celem. 

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

az1rael
#21 Demiurg#

mozesz zakupic z odbiorem osobistym i przeslac przez panel w wiadomosci do sprzedawcy oplacona etykiete od przewoznika

oznacz moderatorów

Client:85409076
#7 Wielbiciel#

Nie ma opcji odbioru osobistego, jest jedynie opcja inpost w kwocie 90 zł. Napisałem do sprzedającego jak to zrobić poczekam na odpowiedź, jeżeli nie ma innej opcji to bede musiał zrezygnować. Przed licytacją sprawdziłem czy mozna łączyć wygrane aukcje od jednego sprzedawcy w jedną i tak można. U sprzedającego nawet była opcja wysyłki 10 przedmiotów w jednej wysyłce.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Na zwykłym można ale na AL tylko za zgodą sprzedającego, niektórzy tak celowo ustawiają, więc czekaj na odpowiedź sprzedającego.

oznacz moderatorów

Client:85409076
#7 Wielbiciel#

Jeżeli nie będzie takiej możliwości żeby wysłać jedną paczką to poinformować sprzedającego ,że rezygnuję i po prostu nie opłacać ?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A na AL czy zwykłym?

oznacz moderatorów

Client:85409076
#7 Wielbiciel#

Zwykłe allegro 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To jak nie idzie połączyć oznacza że sprzedajacy nie chce, ale łączysz je tak wrzucasz do koszyka, przechodzisz do płatności ale nie płacisz i pojawią się w maje zakupy> robisz anuluj rozpoczętą płatność, później je wszystkie odznaczasz i robisz ponów płatność, powinny się połączyć.

oznacz moderatorów

Client:85409076
#7 Wielbiciel#

allegro 2.png

Sprzedający mi odpisał ,że jest możliwość połączenia ale dopiero po 26 maja. Więc będę chciał zrezygnować z tych monet. Jak mogę to zrobić? 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

PO 26.05 a dlaczego ? oznacza że proponuje zakup poza Allegro?

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@LEW433 Jak zwykle > wpis przeczytany bez zrozumienia > Sprzedający napisał, że dopiero po 26 maja po jego powrocie z leczenia > po co myśleć, skoro można z automatu posądzić o kombinowanie > no chyba, że to odpowiada "BOT433"

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Skontaktuj się ze sprzedawcą ,ustalcie formę dostawy i jeden logiczny jej koszt i będzie po sprawie . 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Już takie propozycje były i kontakt ze sprzedającym był i odpisał.😁

oznacz moderatorów

Client:85409076
#7 Wielbiciel#

Sprzedający napisał, że dopiero po 26 maja po jego powrocie z leczenia. Teraz mi odpisał "W aukcjach była ustawiona wysyłka 9.99 i 10 szt w przesyłce wiec powinno dac się panu połączyć. Jeśli nie to różnicę oczywiście zwrócę". i tak jest taka opcja ale nie mogę ich połączyć...

oznacz moderatorów