anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Prośba o kontakt w sprawie zakupu artefaktu

lidiabc
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, czy jest możliwe odnalezienie osoby, która w 2015 roku sprzedała/kupiła niezwykle rzadki artefakt z napisem: 10 STEINKOHLEN BERGWERG PRINZENGRUBE.
Informacja na ten temat znajduje się w Internecie na stronie http://archi.inosak.org/imgdb/item4945200094_1.html
Jestem historyczką, moją pasją od lat jest historia lokalna. Obecnie przygotowuję artykuł o dawnych zakładach przemysłowych w mojej miejscowości, a do nich należała kopalnia PRINZENGRUBE. Nie nalegam na kontakt osobisty ani na zakup, zadowolę się fotografią i takimi informacjami, jakich te osoby zechcą mi udzielić.
Będę wdzięczna za każdą odpowiedź.

Pozdrawiam

Lidia

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@lidiabc nie mogę udzielić informacji na temat tego zakupu, ale trzymam kciuki, aby ktoś odezwał się tutaj w tej sprawie 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

lidiabc
#7 Wielbiciel#

Dziękuję 😊

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@lidiabc Ależ prosz...... 😁

Twój sprzedawca : https://allegro.pl/uzytkownik/favorit91/oceny?order=p

Wejdź w jakąkolwiek aktywną aukcję i skontaktuj się przez zadaj pytanie sprzedającemu.

 

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

lidiabc
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry i wielkie dzięki!
Nie spodziewałam się tak szybkiej i życzliwej reakcji.
Pozdrawiam serdecznie. Lidia

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@lidiabc Bonus :

Marka Prinzengrube.jpg

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

lidiabc
#7 Wielbiciel#

Za Bonus też pięknie dziękuję 🙂 Jest unikatowy!
Nie jestem kolekcjonerką, nie znam się na numizmatyce, ale ten żeton ma dla mnie trudną do opisania wartość historyczną. Dziękuję Osobie, która nie wyrzuciła i Kupującemu, który docenił zabytek, chyba jedyny taki zachowany.
Czy mogę liczyć na zgodę na wykorzystanie fotografii w publikacji, którą przygotowuję, oczywiście ze stosowną adnotacją, której treść dostosuję do życzenia Właściciela?
Pozdrawiam serdecznie

Lidia

 

oznacz moderatorów

lidiabc
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, dziękuję za dobrą radę. Już udało mi się skontaktować ze sprzedającym. A czy mogę prosić o podanie wymiarów żetonu, na podstawie fotografii trudno to ustalić. Czy dysponujesz może zdjęciem rewersu? 

Dzięki za cierpliwość, obiecuję nie zadawać więcej pytań. 

Pozdrawiam 

Lidia 

 

oznacz moderatorów