anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przymusowe wystawianie w podkategorii "pozostałe" i wysokie prowizje.

MAMY ROZWIĄZANIE!
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Dlaczego wystawiając monety kolekcjonerskie i obiegowe z krajów których nie ma na liście allegro jesteśmy zmuszeni wystawiać je w kategorii "pozostałe" ,gdzie prowizja jest zdrowo przesadzona. To nie jest wina sprzedawcy że allegro nie udostępnia szerokiej listy krajów do wyboru ,zwłaszcza z terenów z poza Europy.  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
akcesoria-net-pl
#15 Entuzjasta#

@kolekcjoner608 W zeszłym tygodniu, nie wiem czy humanoid czy automat, przeniósł mi narzędzie do polerowania biżuterii z 'Narzędzi' do 'Skamielin'. Można? można.

Dasz radę 😉

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

W numizmatyce -kolekcjach i sztuce to "chore" narzędzie o nazwie produktyzacja nie obowiązuje i nie muszę swoich przedmiotów nigdzie przypisywać ani nadawać jakiś EAN-ów ,a dopisując coś z egzotycznego kraju samemu pod inną flagę jest trudniejsze do odszukania dla moich klientów.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kolekcjoner608 czy możesz napisać jakich krajów brakuje Ci wśród podkategorii w dziale Numizmatyka? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@la_nika Bardzo wielu ,sama rozumiesz że to co jest do wyboru to tylko niewielka część ,brakuje większości krajów z Ameryki Północnej i Południowej ,Afryki jak i nawet z Europy ,jak również wiele krajów już nie istnieje pod taką nazwą jak wydawało jakiś czas temu monetę .To że nie ma jakiegoś kraju na liście nie powinno skutkować naliczeniem większej prowizji .Wystarczyło by żeby była możliwość zaznaczenia np. "inny kraj " na danym kontynencie bez zwiększania prowizji za takie wystawienie niż przymus zaznaczania "pozostałe" gdzie taka prowizja jest. 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@kolekcjoner608 podaj listę to Ci dodadzą 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Teriaca
#9 Pomysłodawca#

Tych kategorii brakuje:

Numizmatyka/Afryka/Tanzania
Numizmatyka/Azja/Afganistan
Numizmatyka/Azja/Bahrain
Numizmatyka/Azja/Bangladesz
Numizmatyka/Azja/Birma i Mjanma
Numizmatyka/Azja/Bhutan
Numizmatyka/Azja/Brunei
Numizmatyka/Azja/Hongkong
Numizmatyka/Azja/Jordania
Numizmatyka/Azja/Kambodża
Numizmatyka/Azja/kuweit, Katar i Dubai
Numizmatyka/Azja/Oman i Jemen
Numizmatyka/Azja/Laos
Numizmatyka/Azja/Makao
Numizmatyka/Azja/Pakistan
Numizmatyka/Azja/Palestyna
Numizmatyka/Azja/Syria
Numizmatyka/Azja/Tajwan
Numizmatyka/Azja/Zjednoczone Emiraty Arabskie
Numizmatyka/Azja/kraje postradzieckie
Numizmatyka/Azja/kraje wyspiarskie
Numizmatyka/Azja/kolonie
Numizmatyka/Europa/Malta
Numizmatyka/Europa/Zestawy
Numizmatyka/Europa/Liechtenstein, Monako i Andora - zamiast Numizmatyka/Europa/Andora - Lub te trzy kategorie oddzielnie

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@Teriaca Dzięki że podałeś im skromną listę mnie akurat potrzebna była m.in.  Biafra ale nawet nie wiem czy wiedzą że takie coś kiedyś było.

oznacz moderatorów