anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Black week, dlaczego proponowana cena jest tak niska?

wiki0441
#13 Ambasador#

Kilka dni temu wystawiłam produkt za 75zł. Nie zmieniałam jego ceny. W zakładce Black Week 2022 mam propozycję ceny dla niego 4,99zł. Chce się upewnić, czy na pewno zostanie zwrócona mi różnica? To naprawdę ogromna obniżka, nie wiem, na jakiej zasadzie ją wyliczono...  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

az1rael
#21 Demiurg#

coś czuję że produktyzacja wywinęła orła i pewnie cena jest za coś innego 

oznacz moderatorów

wiki0441
#13 Ambasador#

Ewidentnie cena jest do tego produktu  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

wiki0441
#13 Ambasador#

Mam również produkty, które wystawiłam za 99,99zł, a allegro chce je sprzedać za 28zł. Trochę przegięcie z tą promocją...

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@wiki0441 czy mogę poprosić Cię o zrzut ekranu, na którym ta propozycja obniżki będzie widoczna, a także będzie widoczny numer oferty, której to dotyczy?

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

wiki0441
#13 Ambasador#

Screenshot_2022-11-23-14-50-38-825_com.android.chrome.jpg

@la_nika @To jest screen z telefonu. Gdyby był mało czytelny, proszę o informację - zrobię to na komputerze

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@wiki0441 dziękuję! Jest czytelny, skonsultuję to i wrócę z odpowiedzią, gdy tylko ją otrzymam. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

wiki0441
#13 Ambasador#

Dziękuję, czekam z niecierpliwością.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@wiki0441 już rozumiem co się stało. Oferta jest połączona z produktem, do którego podpięte są inne oferty w tym takie za 4,90 zł., ponieważ zawierają mniej próbek niż Twój zestaw. Czyli najniższa cena z ostatnich 30 dni to 4,90 zł i dlatego taka cena pojawia się jako proponowana. 
Tę ofertę możesz zgłosić do Black Week w ramach którego nie otrzymujesz wyrównania ceny (to dotyczy promocji AlleObniżka) tylko: 

  • specjalne oznaczenie Black Week na listach ofert i w samej ofercie
  • możliwość prezentowania ofert w atrakcyjnych miejscach na Allegro, w Strefie Okazji oraz w naszej aplikacji mobilnej
  • szansę dotarcia do kupujących w mailingach promujących Black Week 2022
  • jeśli sprzedasz przynajmniej 1 sztukę towaru w ofercie z oznaczeniem Black Week, przyznamy Ci rabat transakcyjny w wysokości 100% opłaty codziennej za to oznaczenie
  • zwrot prowizji od sprzedaży
  • zwrot dodatkowej prowizji Strefy Okazji w formie pakietu Wyróżnień (19 zł/10 dni)
  • zwrot prowizji od oferty wyróżnionej w formie pakietu Wyróżnień (19 zł/10 dni).
   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@la_nika i znowu katalog ...... he...he ....

oznacz moderatorów

wiki0441
#13 Ambasador#

@la_nika czy możesz mi jeszcze powiedzieć, co z ofertami, których ceny zostały obniżone (w ramach oferty Black Week 2022 oraz Black Week- Alle Obniżka) po zakończeniu tych programów? Czy ceny same wrócą do wysokości sprzed programu, czy oferty zostaną zakończone, czy ceny zostaną na obniżonym poziomie i samemu trzeba je zmienić?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@wiki0441 po zakończeniu kampanii cena wróci do tej przed obniżką i oferty nadal będą aktywne 🙂

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

No to ładnie siostry nawywijałyście w tym swoim allcheo .Ten katalog i te obniżki obecne mogą zrujnować sprzedawców finansowo jak i psychicznie .

oznacz moderatorów

majster_man
#14 Krzewiciel#

Ciekawe kiedy powstanie jakaś metoda na kręcenie wałków na tym katalogu? A może już jest.

oznacz moderatorów