anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mogę wypłacić tylko część środków z Allegro Payu?

louis30
#8 Zapaleniec#
 
oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

mdrogeria
#21 Demiurg#

@louis30 tak , Zgodnie z ustawieniami wypłat, możesz nie wypłacać części środków .

oznacz moderatorów

louis30
#8 Zapaleniec#

Nie widzę u siebie takiej możliwości, żeby wypłacić np. połowę kwoty.

oznacz moderatorów

louis30
#8 Zapaleniec#

Czy mogę wypłacić tylko część środków z Allegro Payu?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

po co otwierasz nowy post  ,zapoznaj się z odpowiedziami w poprzednim ,

oznacz moderatorów

louis30
#8 Zapaleniec#
Bo nie ma w nim odpowiedzi na moje pytanie. Czy mogę np. wypłacić tylko połowę środków? W ustawieniach wypłat tego nie widzę.
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@louis30 możesz skorzystać z rezerwacji kwoty w Allegro Finanse. Rezerwacja kwoty pozwala uniknąć sytuacji, gdy w Allegro Finanse zabraknie Ci odpowiedniej kwoty na zlecenie zwrotu wpłaty do kupującego. Aby to zrobić przejdź proszę do zakładki Ustawienia wypłat. W części Ustawienia wypłat kliknij [zmień ustawienia]. Podaj kwotę, jaką chcesz zostawić w Allegro Finanse. Możesz to zrobić osobno dla PayU i osobno dla Przelewy24. Jeśli przy wybranym operatorze zostawisz 0 zł, wtedy wypłacimy wszystkie dostępne pieniądze. Kliknij [zapisz] 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

louis30
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za odpowiedź. Ale jeszcze dopytam, czyli mam wybrać wypłatę automatyczną i wybrać do wypłaty np. 100 zł ?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@louis30 przykro mi, rozumiem, że nie możesz skorzystać z tej opcji. Przepraszam za wprowadzenie w błąd, ponieważ opcja ta jest dostępna na koncie firmowym i to jeszcze nie na wszystkich, ponieważ wdrażamy ją stopniowo. W tej sytuacji nie możesz niestety zarezerwować określonej kwoty, natomiast wypłata od 100 zł oznacza, że gdy na saldzie będzie 100 zł, całość zostanie przelana na Twoje konto bankowe. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów