anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy zgodnie z polskim prawem mogę ustawić że klient płaci za kuriera przy zwrocie?

MAMY ROZWIĄZANIE!
huzarbiz
#10 Popularyzator#
 
oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
mdrogeria
#21 Demiurg#

huzarbiz klient zgodnie z polskim prawem przy odstąpieniu od umowy płaci za przesyłkę zwrotną . Na allegro z tej opłaty wyłaczeni są użytkownicy ,którzy wykupili pakiet ,,smart ,,

oznacz moderatorów
Mac20ek00
#13 Ambasador#

Dawno nie sprzedawałem na Allegro, ale sporo kupuję. Napiszesz mi jak to wygląda ze strony sprzedawcy jak zwracam towar i mam Smarta ?

 

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

Mac20ek00 nie ma się o czym zbytnio rozpisywać . Po odstąpieniu od umowy sprzedawca zwraca wszysatkie środki jakie zapłacił klient czyli towar + koszt dostawy. W przypadku klienta ,który korzysta z pakietu ,,smart ,, koszt dostawy nie występuje czyli otrzymuje zwrot tylko za towar .

Klient kupujący bez smarta opłaca towar i przesyłkę , w takim przypadku sprzedawca ma prawo /może ,ale  nie musi / obniżyć kwotę zwrotu o różnicę pomiędzy kosztem przesyłki jaką wybrał klient , a najtańszym jaki był dostępny w ofercie .

oznacz moderatorów
Mac20ek00
#13 Ambasador#

"W przypadku klienta ,który korzysta z pakietu ,,smart ,, koszt dostawy nie występuje czyli otrzymuje zwrot tylko za towar ."

Teoretycznie nie istnieje, ale nie wierzę że ktoś tą paczkę wiezie w dwie strony za free 😉

oznacz moderatorów