anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

DHL SMART

eFenomeno
#7 Wielbiciel#

Witam,

popełniłam błąd przy nadawaniu paczki DHL SMART (podałam błędny adres podjazdu kuriera), czy w przypadku utworzenia drugiego nadania paczki koszt dla DHL będzie nadal jak za SMART, czy będzie to pełna kwota, czy jakaś dopłata tylko? Na tym etapie nie mogę edytować adresu podjazdu dla już utworzonej przesyłki.

Dzięki za pomoc,

Marta

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@eFenomeno Przepraszam, że musiałaś czekać na naszą odpowiedź. Podjazdy dla przysłek DHL nadawane na umowie Allegro (rozliczane z Allegro) są bezpłatne zarówno w SMART jak i poza. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

ważne

oznacz moderatorów

eFenomeno
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za odpowiedź, ale nie wyczerpuje ona treści pytania. To, że podjazdy DHL są bezpłatne to wiem, ale czy w przypadku wygenerowania drugiego zlecenia przesyłki dla tego samego klienta (jeśli za pierwszym razem popełnię błąd i nie mogę już go cofnąć) będzie dodatkowo płatna, bardziej płatna (jakaś dopłata, kara itp.)?

Czyli na przykładzie: generuję błędnie pierwsze zlecenie i nalicza mi się opłata DHL 2,19zł, nie mogę poprawić błędu więc generuję drugie zlecenie na to samo, pytanie: czy zapłacę w sumie 2x2,19zł, czy tylko raz 2,19zł (mimo, że utworzyłam dwa zlecenia), czy może zapłacę 2,19zł za pierwsze (niewykorzystane) i jakąś opłatę za drugie (jeśli tak to jaką?)?

oznacz moderatorów