anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

dostalam wiadomość że ktoś kupił mój przedmiot wystawiony ale na alegro lokalnie nie ma żadnej adnot

MAMY ROZWIĄZANIE!
czorna11
#8 Zapaleniec#

dostalam wiadomość że ktoś kupił mój przedmiot wystawiony ale na alegro lokalnie nie ma żadnej adnotacji o kupnie za to z e mail mam wiadomość 

 

 

KUPUJĄCY DOKONAŁ ZAPŁATY ( SPRAWDŹ NIŻEJ).

 

 

WARTOŚĆ TOWARU

 

 

KOSZTY PRZESYŁKI

NA CZYM POLEGA WERYFIKACJA? - musisz potwierdzić swoją tożsamość w procesie weryfikacji poprzez rachunek osobisty banku, z usług którego korzystasz - to jednorazowa weryfikacja, po której będziesz wpisany do oficjalnej listy osób korzystających z usług portalu

Po zaakceptowaniu zamówienia żeby odebrać wpłate od allegro group należy postępować zgodnie z poniższą instrukcją

 

1.KLIKNĄĆ "ZAAKCEPTOWAĆ ZAMÓWIENIE"

 

2.ZNALEŹĆ I KLIKNĄĆ W PRZYCISK "ODBIERZ ŚRÓDKI"

 

3.WYBRAĆ SWÓJ BANK

 

4.ZWERYFIKOWAĆ SIĘ ZA POMOCĄ KONTA BANKOWEGO

ŻEBY ZAAKCEPTOWAĆ ZAMÓWIENIE PROSIMY KLIKNĄĆ PONIŻEJ

ZAAKCEPTOWAĆ ZAMÓWIENIE!

 Bezpieczeństwo płatności zapewnia technologia 3-D Secure, Verified by Visa i MasterCard SecureCode. Dane podane przy weryfikacji obsługuje protokoł HTTPS, ten protokół jest bezpieczny i chronie dane użytkownika, to znaczy że nikt nigdy nie dostanie tych danych.  Coroczne potwierdzenie przez firmę standardu PCI DSS Level 1 (najwyższy poziom). chcąć wejść w zaakceptuj zamówienie komputer nie pozwala mi wejść z ostrzeżeniem że to oszustwo

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
xyz96
#21 Demiurg#

@czorna11 Nic nie potwierdzaj, nic nie klikaj, bo stracisz pieniądze. To próba oszustwa. 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@czorna11 Jest to próba oszustwa. Na Twoim koncie nie ma żadnej sprzedaży. Dobrze, że zachowałaś ostrożność! 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
czorna11
#8 Zapaleniec#
Dziękuję
oznacz moderatorów
czorna11
#8 Zapaleniec#
Dziękuję a czy jest możliwość po numerze klienta ostrzec innych przed oszustem ?
oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@czorna11 Tak, konto zostanie zablokowane. Podaj mi proszę ten login. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
czorna11
#8 Zapaleniec#
Client:103532113
oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@czorna11 Dziękuję, to konto zostało zablokowane. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
jest_okey
#7 Wielbiciel#

To jest nowy rodzaj oszustwa. Absolutnie nic nie wypełniaj i nie klikaj. Allegro zawsze wysyła Ci info o kupnie!

oznacz moderatorów