anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Konto allegro, a konto inPost.

TOBI421
#11 Animator#

Jak połączyć oba konta ,aby dane kupującego bez przepisywania danych znalazły się na etykiecie inPost.

 

 

 

 

 

 

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16

TOBI421
#11 Animator#

Na koncie inPostu chcą abym na allegro powiązał konto z inPostem.Gdzie to zrobić.

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@TOBI421  w managerze przesyłek INpostu wejdź w zakładkę MOJE KONTO i tam masz zakładkę "powiąż moje konto z Allegro "

_____________
Kama
oznacz moderatorów

TOBI421
#11 Animator#

Na inPost dodałem swój nic z allegro ,ale nie moge importować danych do wysyłki.Pojawia się komunikat >> Trwa uzyskiwanie dostępu... Upewnij się, że połączyłeś konto na stronie Allegro! <<. Co zrobić trzeba na allegro ,aby powiązać konto.Jak dodać aplikację inpost do konta na allegro.

oznacz moderatorów

Susel_71
#8 Zapaleniec#

Ja już mam dość, wszystkie przeglądarki, różne konta, nie ma szansy połączenia kont, albo mail nie dochodzi albo dziwne komunikaty typu "Trwa uzyskiwanie dostępu... Upewnij się, że połączyłeś konto na stronie Allegro". Kasuję, ponownie łączę...

Ręce opadają, a najgorsze jest to, że kupujący płacą za przesyłkę 8,99zł a ja muszę zapłacić 11zł.

Czy jest ktoś w stanie zapanować nad tym i zrobić tak by to  zaczęło działać???

Tak trudno jest zrobić coś co działa od a do z a nie ludzie marnują godziny na jakimś beznadziejny klikaniu co i tak nic nie daje.....      

  

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@TOBI421
@Susel_71

Trzeba wejść na stronę https://manager.paczkomaty.pl/allegro/import-auctions kliknąć w "zarządzanie kontami", następnie w "dodaj nowe", wpisać login konta i dalej już tylko ze 2 czy 3 kliknięcia w bodaj "kontynuuj" i tyle, konta połączone;]
W sumie pół minuty roboty.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Knowhere  A może problemem jest blokada wyskakujących okienek ? Wtedy proces zatrzymuje się na tym komunikacie , że trwa uzyskiwanie dostępu .

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Susel_71
#8 Zapaleniec#

Używam min Safari i dla Allegro nie ma zaznaczonej blokady wyskakujących okienek.

Na moim prywatnym kancie na Allegro i przeglądarce Chrome nawet mail z rejestracją z In Postu nie przychodzi....

😞

oznacz moderatorów

Susel_71
#8 Zapaleniec#

i jeszcze to:
"Dziękujemy za rejestrację! Jeśli wybrany adres email nie jest zarejestrowany w naszej aplikacji, link aktywacyjny przyjdzie na wskazany adres."

i koniec, nie ma żadnego maila.... 

 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Susel_71 Tak na logikę, to może jednak wybrany adres email jest zarejestrowany w ich aplikacji, skoro link aktywacyjny nie przychodzi😏
Pisałeś do nich, pytałeś o to?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Kaliope_Brzeg No nie wiem - ja mam włączone blokowanie popupów (otwieranie w nowej karcie) i nie przeszkadza mi to podpiąć pod managera paczkomatów konta allegro.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Knowhere  a widzisz a ja zmieniłam hasło w Allegro i nijak nie mogłam uporać się ze  zmianą w managerze Inpost właśnie przez te głupie okienka. Dopiero jak wyłączyłam blokowanie udało się .

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Kaliope_Brzeg Jest tak samo, jak z dodawaniem - usuwasz konto w ww. okienku w managerze inpost i usuwasz też powiązanie na allegro tutaj https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/powiazane-aplikacje po czym dodajesz nowe, jak opisałem to powyżej. U mnie działa za każdym razem i bez żadnych problemów.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

alleMIESZKI
#2 Obserwator#

Może komuś się przyda. 

 

Ja usunąłem pliki cookie ( ciasteczka) i zaczęło działać poprawnie.

oznacz moderatorów

Aniafiki
#7 Wielbiciel#

U mnie było dokładnie tak jak opisujesz (mozilla). Wyraziłam zgodę na wyskakujące okienka i pojawiły się dalsze komunikaty i konta zostały powiązane. Dzięki wielkie!

oznacz moderatorów