anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Licytacja - brak wpłaty

Client:103325526
#9 Pomysłodawca#

Witam ponownie. Jutro minie tydzień jak klient wylicytował dysk, lecz do tej pory brak wpłaty. Rozumiem, że mam obowiązek czekać miesiąc i mogę ponownie wystawić towar na licytację?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:103325526, próbowałeś się z nim skontaktować? Na Allegro kupujący ma 7 dni (od daty zakupu) na opłacenie zamówienia zrealizowanego poprzez kup teraz oraz 30 dni, jeśli była to licytacja.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Client:103325526
#9 Pomysłodawca#

Nie odbiera telefonu. To jednak chore, że ja jako sprzedający muszę się upominać o to, żeby licytujący zechciał swój towar, który licytował. Czytałem, że to się często zdarza, więc sądzę, że Allegro powinno chociaż zmniejszyć termin zapłaty. 30 dni to przesada.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ale ten termin 30 dni możesz skrócić wystawiając ofertę.

oznacz moderatorów

Client:103325526
#9 Pomysłodawca#

Czyli jak rozumiem, mogę wystawić powtórnie towar na licytacji? Bez żadnych konsekwencji? I przy okazji jeszcze jedno pytanie. Czy mogę w opisie zaznaczyć, iż czekam na wpłatę, na przykład, 5 dni?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak na zwykłym allegro możesz skrócić czas zapłaty. Oczywiście są dwie wersje tego czasu zapłaty: https://spolecznosc.allegro.pl/t5/dyskusje-kupuj%C4%85cych/czy-sprzedaj%C4%85cy-mo%C5%BCe-skr%C3%B3c...

oznacz moderatorów

Client:103325526
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję

oznacz moderatorów