anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Powracające oferty

lukasz100388
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry od paru dni obserwuję dziwne zjawisko powracających ofert na allegro . Jestem prywatnym sprzedającym nie jest to konto firmowe. Po sprzedaży (faktycznej) oferty w której był 1 przedmiot oferta wznawia się automatycznie . Przy wystawianiu ofert mam zaznaczona formułkę o wznowieniu ale informacja w tym polu dotyczy czasu np. po 30 dniach widoczności ogłoszenia a nie po sprzedaży . Dla mnie nie jest to wielki problem bo nie mam tych ofert dużo i mogę od razu zareagować i je usunąć ale obawiam się że któregoś razu się nie wyrobie . Czy to błąd czy tak powinno być . Zaznaczę że jeszcze na początku zeszłego tygodnia tak nie było 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

mdrogeria
#21 Demiurg#

@lukasz100388 na Lokalnie nie opłacona transakcja przez AF powoduje automatyczne wznowienie oferty po 5 dniach ..

oznacz moderatorów

lukasz100388
#8 Zapaleniec#

Tak wiem ale zgodnie z tym co napisałam . 

Sprzedaję na ALLEGRO

Oferta wraca w  chwili sprzedaży i opłacenia przez kupującego 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@lukasz100388 podaj proszę numer przykładowej oferty, która tak powróciła 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

lukasz100388
#8 Zapaleniec#

Napisałam ale chwilowy brak prądu rozłączył mnie ze światem jeśli już jest to przepraszam za powielanie .

Po zakończeniu Twojej oferty 12919217623 wznowiliśmy ją pod nowym adresem. Pojawi się na Allegro w ciągu 60 minut.

12981871323pod tym numerem ręcznie ją zakończyłam 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@lukasz100388 sprawdziłam podane oferty. Podczas wystawiania oferty musiałaś zaznaczyć opcję "Automatyczne wznawianie oferty":

la_nika_0-1670327111695.png

Dlatego oferta po sprzedaży wszystkich przedmiotów jest ponownie publikowana. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

lukasz100388
#8 Zapaleniec#

Tak owszem zaznaczyłam ale tam jest napisane "Po zakończeniu CZASU trwania oferty" a nie po wyprzedaniu asortymentu . Tym bardziej że tak dzieje się od połowy zeszłego tygodnia tak mniej więcej po tej aktualizacji z wystawianiem ofert i przechodzeniem na inne karty .  To okienko zaznaczam od zmiany regulaminu tj. 2 listopada i wcześniej tak nie było 

No trudno widocznie tak musi być ale dziękuję za zainteresowanie 

oznacz moderatorów