anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Próba oszustwa

MAMY ROZWIĄZANIE!
Raxac
#7 Wielbiciel#

Pisze z pytaniem, bo zapewne komuś przydarzyła się już podobna sytuacje i będzie mi w stanie udzielić porady, także kupujący powiedział mi, żebym wystawił mu przedmiot z forma płatności przy odbiorze, bo będzie dla niego taniej(chodzi tutaj o przedmiot wirtualny dlatego z początku nie widziałem tu żadnego problemu a sam długo nie korzystałem już z allegro), kupujący kupił i wysłał mi co teraz rozumiem było jakimś fejkowym potwierdzeniem wysłania pieniędzy do allegro i domaga sie otrzymania przedmiotu. Problem w tym ze ja pieniędzy nie otrzymałem a kupujący wystąpił z problemem do allegro, iż nie otrzymał przedmiotu i tutaj pojawia się moje pytanie jest to sprawa do rozwiązania na allegro czy lepiej oszczędzić sobie czekania i od razu zgłosić to na policje?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
xyz96
#21 Demiurg#

@Raxac Nigdzie niczego nie musisz zgłaszać. Nie otrzymałeś pieniędzy, więc nie wysyłasz towaru. Nic Ci nie grozi. Jeśli nie masz środków tu; https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji#!/ i na koncie bankowym, niczego nie musisz wysyłać.

oznacz moderatorów
Raxac
#7 Wielbiciel#

Dziękuje za pomoc, obecnie zgłosiłem sprawę do supportu allegro i czekam na odpowiedź.

oznacz moderatorów
Raxac
#7 Wielbiciel#

Sprawa została rozwiązana przy pomocy supportu allegro, któremu bardzo dziękuje za pomoc. Wszystko udało się załatwić w kilka godzin i to w sobotę czego bym się nie spodziewał. Także jeżeli ktokolwiek trafi na podobny przypadek polecam kontakt z pomocą allegro.

oznacz moderatorów