anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z nadaniem przesyłki DPD

MAMY ROZWIĄZANIE!
kasjopeja_com_pl
#9 Pomysłodawca#

Witam przy generowaniu przesyłki  mam błąd:

...Błąd przetwarzania. Support został poinformowany o Twoim problemie i pracuje nad rozwiązaniem...

Jak rozwiązać ten problem

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@kasjopeja_com_pl Sprawdź proszę czy masz podany poprawny adres nadawcy w książce adresowej tutaj?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
kasjopeja_com_pl
#9 Pomysłodawca#

Sprawdziłam, nie widzę niczego nieprawidłowego w podanym adresie. Cały czas jest ten sam. Czy czegoś nie powinno być w adresie? Wcześniej nadawałam bez problemu.

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@kasjopeja_com_pl Czy przy adresie pojawia się jakiś komunikat np. dotyczący liczby znaków?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
kasjopeja_com_pl
#9 Pomysłodawca#

Komunikat się nie pojawił . Usunełam i dodałam adres na nowo. Wygląda na to że ten zabieg pomógł . Super. Dziękuje bardzo za sugestie i pomoc:)

oznacz moderatorów
Ksiazki_Izabelin
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry, pozwolę sobie podpiąć się pod temat.Mam ten sam problem, nie pomaga wpisywanie na nowo danych.

Wyskakuje taki napis :

Błąd przetwarzania

Błąd przetwarzania. Support został poinformowany o Twoim problemie i pracuje nad rozwiązaniem

Numer zamówienia e6d64344-f84b-11ec-84e0-d14fcf2a5486

Proszę o pomoc.Pozdrawiam

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Ksiazki_Izabelin konsultuję Twoje zgłoszenie z działem technicznym, wrócę tutaj, gdy tylko otrzymam odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Ksiazki_Izabelin
#8 Zapaleniec#

Dziękuję

 

oznacz moderatorów
agatejszynnn
#7 Wielbiciel#

Pewnie twoja nazwa ulicy jest za długa (nie może przekraczać 26 znaków), skróć ją w Książce adresowej a na pewno pomoże 

oznacz moderatorów
Ksiazki_Izabelin
#8 Zapaleniec#

DPD wysyłałem już wielokrotnie i to pierwszy taki przypadek więc to chyba nie o to chodzi.

oznacz moderatorów
kasjopeja_com_pl
#9 Pomysłodawca#

Również nadawałam wielokrotnie bez problemu, pojawił się komunikat jak u Ciebie. U mnie pomogło usunięcie adresu w książce adresowej i dodanie na nowo

oznacz moderatorów
Ksiazki_Izabelin
#8 Zapaleniec#

Następna przesyłka Dpd z tym samym problemem, zamówienie numer  632df36f-fa56-11ec-a1ba-f5e0e62fb3a3

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Ksiazki_Izabelin, czy komunikat o błędzie jest taki sam, co wcześniej (zamówienie e6d64344-f84b-11ec-84e0-d14fcf2a5486)? Jeśli tak, wtedy problemem była zbyt długa nazwa ulicy w adresie nadawcy (więcej niż 36 znaków).

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów