anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedałem plecak za 10 zł i muszę zapłacić 1,90zł prowizji...co Wy na TO?

rossa221
#1 Nowicjusz#

Sprzedałem towar za 10 PLN , mimo określonej prowizji w wysokości 7,99% od kwoty sprzedaży została mi naliczona kwota 1,90 PLN. Nawet z przesyłką tyle nie powinno być.

CO WY NA to?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

pinsplash
#21 Demiurg#

@rossa221 Wiesz że prwoizja naliczana jest od kwoty sprzedaży + koszty wysyłki?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Spoko... 

Oprócz prowizji od ceny towaru masz naliczony haracz w tej samej wysokości od sposobu wysyłki, jaką wybrał kupujący.  W/g regulaminu Allegro - koszt przesyłki jest również objęty  prowizją. Na tym po prostu polega "interes Allegro". Sprzedasz , kupujący zrobi zwrot, kasa zostanie w Allegro. Na tym polega ten biznes. I nic z tym nie poradzisz. 

Sprzedający z wysyłką Paczkomatem AllegroSmart - płacą 0 ,99 zł, kupujący - 0zł. 

Za chwilę sprzedawcy będą płacić za takie wysyłki jeszcze więcej. Allegro będzie nadal pobierało opłaty od kupujących, a sprzedawcy będą ponosić coraz wyższe koszty. Chyba wiadomo, z czym to się będzie wiązać.  

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

krejzole
#14 Krzewiciel#

Nie ma co płakać, są inne portale ale wszyscy kochają tylko allegro. A powiem wam że tam też są wyniki, kiedyś nie było ale teraz są. Jakby tam się przenidść? Wiecie w kupie siła. Jak pójdą sprzedawcy to pójdą kupujący.

oznacz moderatorów