anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wpłaciłem 1,01zl, otrzymałem tę kwotę z powrotem. Dalej nie otrzymuję moich pieniędzy za sprzedaż!

michozar
#1 Nowicjusz#

Wpłaciłem 1,01 zł, otrzymałem 1,01 zł z powrotem. Kiedy otrzymam MOje pieniądze ze sprzedaży? Jak Wy chcecie pieniędzy o de mnie, to nie ma problemu, ja chcę moje zaległe wypłaty!

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@michozar Dane osobowe konta bankowego, z którego przelałeś 1 zł, muszą być identyczne, jak dane osobowe wpisane na koncie Allegro. Sprawdzanie danych trwa 3 dni. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@michozar Skontaktuję się w tej sprawie z Operatorem płatności i wrócę do Ciebie z odpowiedzią. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@michozar problem polega na tym, że weryfikację przeprowadzasz dla operatora Przelewy24, a środki są na saldzie operatora PayU. Dlatego wejdź proszę w tą zakładkę na samej górze, na żółtym tle zobaczysz komunikat o braku aktywacji wypłat PayU. Wybierz proszę [przejść do banku] i wykonaj przelew weryfikacyjny. 
Dane właściciela rachunku bankowego i konta Allegro muszą być identyczne, a przelew musi być wykonany z rachunku podanego w formularzu. Weryfikacja w przypadku PayU może potrwać do trzech dni roboczych.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów