anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wymiary paczki ( towaru)

ciulamac
#7 Wielbiciel#

Witam.

Proszę o informację Jak mam wysłać sprzedany towar - lampę.

Jej wymiar 88cm x 20cm x 20cm.

Przy wystawianiu oferty na allegro lokale przy wyborze przesyłki wybrałem:

Allegro Paczkomaty InPost 8.99 
 
Nadaj przesyłkę w dowolnym paczkomacie InPost! Za wysyłkę zapłacisz zawsze 8,99 zł, niezależnie od rozmiaru paczki. Możesz zwiększyć atrakcyjność oferty obniżając w polu powyżej kwotę, którą zapłaci Ci za tę wysyłkę kupujący.
 
Teraz mam obawy czy taką paczkę włożę do paczkomatu??
 
PILNE
oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

_Likos_
#20 Guru#

@ciulamac  nie wlożysz. Najdłuższy bok paczki paczkomatowej to 64 cm

Pozostaje kurier

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@ciulamac Teraz uzgodnij z kupującym inną formę dostawy i wyślij mu paczkę uzgodnioną z nim metodą, bez żadnych dopłat z jego strony.

Na przyszłość - zanim udostępnisz metodę dostawy pomyśl, czy tą metodą da się wysłać Twój towar. 

oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

"Za wysyłkę zapłacisz zawsze 8,99 zł, niezależnie od rozmiaru paczki."

Paczkomat ma 3 gabaryty - A, B i C. Normalnie są one płatne w różnej wysokości. W ramach Allegro płacisz jedną opłatę niezależnie od tych gabarytów. I tego dotyczy się to hasło.

Nie zmienia to faktu, że najdłuższy bok jaki wejdzie do paczkomatu to 64 cm. pozostaje wziąć to na klatę i wysłać normalnie, kurierem bez dopłaty ze strony Kupującego.

oznacz moderatorów

A3dam
#19 Nestor#

@ciulamac 
Opłata 8.99zł. dotyczy przesyłek "niezależnie od rozmiaru paczki", ale które uda Ci się skutecznie nadać w paczkomacie.
Takiej przesyłki nie nadasz w paczkomacie (nie domkniesz drzwiczek) więc do wysyłki paczkomatem - nie dojdzie (opłaty brak).
Uzgodnij z Kupującym inną formę dostawy.

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów