anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Środki i historia operacji - Oczekujące. Kiedy wypłata będzie możliwa do wypłaty?

kwiatek2901109
#7 Wielbiciel#

Witam

Środki i historia operacji - Oczekujące. Kiedy wypłata będzie możliwa do wypłaty? Towar został wysłany trzeciego dnia od dnia zakupu. Natomiast czas wysyłki w ofercie wynosił 10dni. Historia przesyłki jest dostępna w szczegółach zakupu.  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@kwiatek2901109 W zakładce Środki i historia operacji znajdziesz sekcje "Oczekujące". W sekcji zobaczysz sumę oczekujących do wypłaty pieniędzy z PayU i Przelewy24.

W kolumnie Termin udostępnienia znajdziesz datę udostępnienia oczekujących środków. Po tym dniu przeniesiemy środki do zakładki Środki i historia operacji. Wypłacimy je zgodnie z ustawieniami wypłat na Twoim koncie.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

kwiatek2901109
#7 Wielbiciel#

Przecież towar będzie dostarczony o wiele szybciej, już jutro. Na pieniądze muszę czekać aż do 27.12.

oznacz moderatorów

DMP_Solutions
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry. Mam ten sam problem. Z klientem wstępie umawiałem sie że towar dostarcze osobiście przed świętami. Niestety nie wiem jak to zrobię skoro środki zostaną wypłacone dopiero pod koniec stycznia. Czy udało się Panu coś wskórać?? Jest szansa na odblokowanie środków??

oznacz moderatorów

kwiatek2901109
#7 Wielbiciel#

Nie mam jeszcze odpowiedzi.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@kwiatek2901109 @DMP_Solutions Nie ma technicznej możliwości wcześniejszego odblokowania oczekujących środków. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Ernold106
#7 Wielbiciel#

Dobry wieczór, z czego wynika fakt, że przy niektórych zakupach środki są oczekujące, a przy niektórych są dostępne od razu? 

Czy jest możliwość pobraniania informacji o płatnościach oczekujących przez API?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Ernold106 Środki są oczekujące przy zamówieniach z długim terminem wysyłki np. 10 dni. Jeśli chodzi o pobieranie informacji przez API, napisz w tej sprawie na naszym eksperckim forum. Tam najszybciej otrzymasz odpowiedź.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

frankie-q
#8 Zapaleniec#

Dlaczego nie ma takiej możliwości? Dlaczego nie ma technicznej możliwości jeżeli towar został dostarczony?

Zespół techników Allegro powinien poprawić tę niedogodność i zapewnić wygodę i satysfakcję Sprzedającemu.

Allegro powinno być bardziej rozważne w kwestiach obsługi Sprzedających.

Dlaczego Serwis nie stawia na pierwszym miejscu Zadowolenia z Usługi dla obydwu stron transakcji?

 

oznacz moderatorów