anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[05.10.2023] Problem z wypłatą środków "Zlecenie wypłaty nie powiodło się"

MAMY ROZWIĄZANIE!
Wojciech19900
#7 Wielbiciel#

Witam, dlaczego po kliknieciu w wypłatę środków pisze że "zlecenie wypłaty nie powiodło się" spróbuj ponownie później. Nigdy nie miałem problemu z wypłatą środków za sprzedaż aż do dziś. Zmiana przeglądarki czy inne sztuczki nie pomagają.

oznacz moderatorów
20 ODPOWIEDZI 20
AlleMakijaz
#12 Orędownik#

u nas to samo 

oznacz moderatorów
Erlana
#7 Wielbiciel#

dzień dobry ...nie mogę dokonać wypłaty środków pomimo iż przycisk jest podświetlony .....

oznacz moderatorów
KrzysztofSz1956
#9 Pomysłodawca#

Ja również klikam w przycisk "WYPŁAĆ DOSTĘPNE śRODKI" i nic się nie dzieje. Dyspozycja wypłaty nie pojawia się w historii operacji, a saldo rachunku pozostaje bez zmian. Również na moje konto mailowe nie przyszła informacja o wypłacie środków.

oznacz moderatorów
AlleMakijaz
#12 Orędownik#

u mnie to samo 

oznacz moderatorów
AlleMakijaz
#12 Orędownik#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

czy mogę panie się wypowiedzieć ?

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@AlleMakijaz @KrzysztofSz1956 @Erlana Czy możecie sprawdzić, czy sytuacja powtórzy się w innej przeglądarce? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
AlleMakijaz
#12 Orędownik#

tak , te czynności sa podstawowymi wiec zanim napisałem tutaj 

sprawdziłem wszystko

napisałem do was przez e-mail 

i dodałem zrzut ekranu  

 

oznacz moderatorów
EduarDOOX8
#9 Pomysłodawca#

Dzisiaj nie mogę wypłacić srodkow z konta a robilem to wiele razy, nie zmienialem zadnych danych - sprawdzalem je, wyplaty payu i przelewy 24 mam zaakceptowane, nie mam zadnych zaleglosci. Mam tylko komunikat "nie powiodlo sie, sprobuj pozniej". Probowalem na telefonie i PC

oznacz moderatorów
AlleMakijaz
#12 Orędownik#

u nas tez to jest 

 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@AlleMakijaz Dziękuję, zgłoszę to i wrócę do tutaj z odpowiedzią

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Wojciech19900
#7 Wielbiciel#

Nic nie pomaga żadne czary z czyszczeniem plików czy zmiana przeglądarki. Widzę też po starszych tematach że to nie jest pierwszy taki przypadek.

oznacz moderatorów
tosterpl
#2 Obserwator#

Hej.

Macie tez dzis takie problemy?  Przy probie wyplaty srodkow na koncie dostaje informacje " Zlecenie wypłaty nie powiodło się. Spróbuj ponownie później"

oznacz moderatorów
2105oliwka
#7 Wielbiciel#

@tosterpl  napisał(a):

Hej.

Macie tez dzis takie problemy?  Przy probie wyplaty srodkow na koncie dostaje informacje " Zlecenie wypłaty nie powiodło się. Spróbuj ponownie później"


Mam dokładnie to samo, też nie mogę wypłać !

 

oznacz moderatorów
tosterpl
#2 Obserwator#

@_HolaOla_  mozesz cos pomoc?

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  coś się wam wysypało, ikonki, wypłaty ciekawe co jeszcze 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
KrzysztofSz1956
#9 Pomysłodawca#

Ja nie mam innej przeglądarki na swoim komputerze. I nie myślę żadnej instalować.

Czy niedługo możliwość wypłaty z konta będzie uzależniona od ilości posiadanych w systemie przeglądarek??

oznacz moderatorów
MikeTone_45
#8 Zapaleniec#

Mam to samo. Po kliknięciu przycisku "Wypłać środki" pojawia się komunikat "Zlecono wypłatę środków", ale poza tym nic się nie dzieje. Przycisk do wypłat nadal jest aktywny (pomarańczowy" i kwota do wypłaty widoczna. Po kolejnym wciśnięciu przycisku do wypłat pojawia się już komunikat "Zlecenie wypłaty nie powiodło się". Przycisk nadal aktywny, a kasa do wypłaty.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

[aktualizacja 05.10.2023] 

Problem został już rozwiązany, poprawka wdrożona, możecie zlecić wypłaty. Przepraszamy za utrudnienia. 

____________________________________________________________________________

@AlleMakijaz @Wojciech19900 @MikeTone_45 @EduarDOOX8 @KrzysztofSz1956 @Erlana 

Potwierdzam awarię związaną z brakiem możliwości zlecenia wypłaty na kontach zwykłych. Proszę o chwile cierpliwości, już zajmujemy się usunięciem problemów. 

Wrócę tutaj i dam znać, kiedy tylko wdrożymy poprawkę. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
adamkuropat
#8 Zapaleniec#

U mnie to samo... "Operacja nie powiodła się, mam spróbować  później " lub "zlecono wypłatę środków" 

I tak na przemian.... Nic się nie zmienia. Niemogę wypłacić pieniędzy.

oznacz moderatorów