anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[18.01.2024] nie mogę utworzyć etykiet na paczkę Allegro Kurier Pocztex

MAMY ROZWIĄZANIE!
mbalakier
#8 Zapaleniec#

Witam, nie mogę utworzyć etykiet na paczkę Allegro Kurier Pocztex wyskakuje Wystąpił błąd komunikacji z API przewoźnika 

Nie udało się zamówić jednej lub więcej paczek. Aby dokończyć nadawanie, popraw błędy, które są wskazane w górnej części formularza nadawania lub usuń problematyczną paczkę.

Proszę o pomoc

oznacz moderatorów
54 ODPOWIEDZI 54
Mapark
#9 Pomysłodawca#

Poprzez wysyłam z allegro również nie da się wygenerować etykiet poczty polskiej. Wyskakuje błąd komunikacji z API przewoźnika

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@meduza @Mapark Trwa awaria w Poczcie Polskiej. Jesteśmy w kontakcie z Przewoźnikiem. Proszę o chwilę cierpliwości. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
meduza
#12 Orędownik#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_   niestety nadal awaria jest, nie da się nadać przesyłek przed godz 15, czy allegro będzie z automatu uwzględniać czy pisać o wykluczenie  ze statystyk

 

oznacz moderatorów
Klocko-m-ania
#12 Orędownik#

Czy poza Poznaniem - Rataje w innych miejscach również dziś awaria na poczcie?

Odmówili mi dziś w dwóch urzędach pocztowych przyjęcia przygotowanych przesyłek dla klientów powołując się na błąd systemu.

oznacz moderatorów
ADM_media
#11 Animator#

Tak, ja na sołaczu też ten sam problem, ale to ogólnopolska jest awaria,

oznacz moderatorów
zagano44
#10 Popularyzator#

@Klocko-m-ania  na południu Polski ten sam problem

oznacz moderatorów
iron-men_2007
#8 Zapaleniec#

A gdzie to należy zgłosić bo allegro z automatu raczej nie będzie uwzględniac takich przesylek

oznacz moderatorów
marelifie
#8 Zapaleniec#

witam

niestety nie działa ekn bardzo prosze o wykluczenie tych zamówień 

64764220-b5f9-11ee-9d4c-31ee45aedb1a

a06afab0-b5f3-11ee-ba41-8d6e4b137e37

43a876c1-b5eb-11ee-99a3-05ce3d220b42

ba1581b0-b58a-11ee-afcc-9b9dab9ab1b6

pozdrawiam

oznacz moderatorów
meduza
#12 Orędownik#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  kiedy awaria EKN będzie naprawiona,

oznacz moderatorów
sl-aw-ek
#16 Inspirator#

Mam problem z przesyłkami Allegro Kurier Pocztex między innymi zamówienie numer 2db34520-b5dc-11ee-afcc-9b9dab9ab1b6 - Pani na Poczcie powiedziała, że nie został przesłany plik (nie wiem co to za plik ale wydaje się dla mnie, że to allegro allegrowy system powinien go przesłać). 

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
ADM_media
#11 Animator#

Mam dokładnie to samo, właśnie wróciłem z poczty, pani chciała abym zapłacił 21,99zł za przesyłkę, też mówiła, że "plik od etykiety nie został zamknięty", oczywiście paczka nie nadana, przecież już klient zapłacił 11,99zł

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_   co z takimi zamówieniami?

nr zamówienia: 70e32cf0-b5f7-11ee-afcc-9b9dab9ab1b6

 

Rozumiem, że te zamówienie nie będzie liczone do statystyk?

oznacz moderatorów
Folio_Pak
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_   Kiedy naprawiony zostanie błąd ?

oznacz moderatorów
Client:61455079
#8 Zapaleniec#

  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Poczta polską ma awarie i nie można się zalogować do elektronicznego nadawcy. Czy mogę wysłać przesyłki które dzisiaj przygotowywałem bez wysyłania zbioru w elektronicznym nadawcy bo nie da się do niego zalogować ?

 

Proszę o pilna pomoc

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:61455079 nie nadasz bez wysłanego pliku , musisz zaczekać , to zwykle trwa ok godzinki 

oznacz moderatorów
passahouse_com
#10 Popularyzator#

moje przesyłki z rana dalej są niezeskanowane, wysłać zbioru też nie mogę. Zazwyczaj zabierali przesyłki bez zbioru i dodawali go ręcznie ale dziś usłyszałem, że nie mogą ich dodać nawet ręcznie.. 

Klienci chcieli przesyłki na piątek, a nie są nawet nadane. Jutro będzie pełno telefonów. 

oznacz moderatorów
AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

Godz. 17 - nadal kicha, awaria e-nadawcy i nie pytajcie sie, kto potem dostanie po przysłowiowym "ryju". Wiadomo - sprzedawca.

oznacz moderatorów
iron-men_2007
#8 Zapaleniec#

nie uwzględniajcie mi tych zamówień nie mam możliwości ich nadania z wiadomego powodu

 

68891510-b566-11ee-aaea-ef6391bfd18a

 
2f362721-b585-11ee-aaea-ef6391bfd18a
oznacz moderatorów
etykiet_on
#2 Obserwator#

  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Czy jest jakaś awaria z nadawaniem paczek na pocztę?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

Otrzymaliśmy informację, że problem został rozwiązany. Zgłosimy podane w tym wątku numery zamówień  z prośbą o wykluczenie ich z jakości sprzedaży. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
GaleriaAV
#9 Pomysłodawca#

Ja wygenerowalam rano etykietę, pani na poczcie kazała opłacic 21 zł bezceremonialnie, na innej poczcie mi wytłumaczono że system nie łączy się z chmurą i nie pobiera danych wiec anulowałam wygenerowaną etykiete , mam nadzieje ze przy generowaniu nowej nie bedzie jakis opłat (smart).

Nr zamowienia :   e2d2d5d1-b585-11ee-af72-37bed499d892

Paczka lezy i czeka na wyslanie.. narazie nie generuję nowej bo ciągle komunikat na żółtym pasku o awarii. 

oznacz moderatorów