anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[18.01.2024] nie mogę utworzyć etykiet na paczkę Allegro Kurier Pocztex

MAMY ROZWIĄZANIE!
mbalakier
#8 Zapaleniec#

Witam, nie mogę utworzyć etykiet na paczkę Allegro Kurier Pocztex wyskakuje Wystąpił błąd komunikacji z API przewoźnika 

Nie udało się zamówić jednej lub więcej paczek. Aby dokończyć nadawanie, popraw błędy, które są wskazane w górnej części formularza nadawania lub usuń problematyczną paczkę.

Proszę o pomoc

oznacz moderatorów
54 ODPOWIEDZI 54
zagano44
#10 Popularyzator#

Mam to samo...

oznacz moderatorów
PanChytrusek
#10 Popularyzator#
oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

AKTUALIZACJA 18.01.2024 g. 17:57
Otrzymaliśmy informację, że problem nie powinien już występować. 

@mbalakier @PanChytrusek @zagano44 

Wiemy o tym problemie. Prace nad przywróceniem poprawnego działania trwają po stronie przewoźnika. 

Przepraszamy za utrudnienie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
PanChytrusek
#10 Popularyzator#

Przez problemy od strony poczty nie będę w stanie nadać przesyłki na czas. Podaje nr. zamówienia (i proszę o wykluczenie go): 44d01af0-b5f8-11ee-99a3-05ce3d220b42 

oznacz moderatorów
Rydel_IT
#10 Popularyzator#

Może warto poinformować klientów o problemie? Próbując kupić produkt z dostawą Pocztex, nie ma żadnej informacji, że sprzedawca nie wygeneruje dzisiaj etykiety.

oznacz moderatorów
-GOSI-
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Dzień dobry.

System EN nie działa, to juz wiemy (ok 12:30 już nie dało się na nim pracować, wtedy to chciałam nadać swoją przesyłkę) - ale co z przesyłkami, które mogą nie wyjść przez tę awarię w wymaganym terminie jako nadane. Proszę o informację, czy będą one wykluczone z jakości - z miary wysyłka w terminie? To bardzo ważne dla wielu Sprzedawców.

Rozumiem złośliwość rzeczy martwych, ale chciałabym także, żeby serwis allegr wykazał odrobinę wyrozumiałości wobec Sprzedawców i wykluczył z miar dzisiejsze przesyłki Poczty Polskiej.

Dziękuję za odp. 

Ps. Oczywiście monitoruję sprawę na bieżąco i jak tylko ruszy - w godzinach pracy Urzędu pocztowego - w dniu dzisiejszym nadam zamówienia.

oznacz moderatorów
Rydel_IT
#10 Popularyzator#

Wykluczenie to jedno i tutaj nie ma problemu, wystarczy je zgłosić. Ale co w przypadku dostania negatywnej oceny, klienta nie interesuje jakaś awaria. Była przecież gwarancja dostawy. 


oznacz moderatorów
Waldekke
#9 Pomysłodawca#

To dobrze a czy Allegro powiadomi kupujących o problemie i wydłużonym czasie wysyłki?

Mam od rana przygotowaną paczkę i nie mogę jej nadać. I jak to wpłynie na jakość sprzedaży ?

Awaria nie jest z mojej winy.

 

oznacz moderatorów
dq_art
#8 Zapaleniec#

Nie mogę nadac przesyłek. Proszę o wykluczenie ofert z ocen sprzedaży 

d51529e0-b54c-11ee-a095-f9070fa0b0bb

d20097e0-b541-11ee-a721-531d31b179b4

f8d8ed70-b53e-11ee-afcc-9b9dab9ab1b6

oznacz moderatorów
atechnik_sklep
#13 Ambasador#

Jest 19 stycznia - wciąż nie można wygenerować etykiety nadawczej.
Jest problem!

oznacz moderatorów
z_Tej_Bajki
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@z_Tej_Bajki Podaj proszę numer zamówienia, którego dotyczy ten problem.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
FANSPORT79
#8 Zapaleniec#

U mnie to samo .  Nie można połączyć się z e-nadawcą POCZTY

oznacz moderatorów
z_Tej_Bajki
#7 Wielbiciel#

nr: 13420153247

oznacz moderatorów
Waldekke
#9 Pomysłodawca#

f91d38e0-b57f-11ee-a095-f9070fa0b0bb

podaję nr zamówienia do Poczty Allegro Kurier Pocztex

którego nie mogę nadać z powodu awarii Poczty Polskiej i braku dostępu do systemu E-nadawca

Proszę o wykluczenie tego zamówienia z Jakości sprzedaży i poinformowanie kupującego że opóźnienie nie jest winą sprzedawcy.

oznacz moderatorów
-GOSI-
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Proszę o wykluczenie zamówienia z pomiaru jakości skuteczności wysyłki  i poinformowanie Kupującego o awarii systemowej przewoźnika - allegro może mieć większy autorytet niż Sam Sprzedawca, stąd ma prośba o wystosowanie maila w tej sprawie do Kupującego.

38837210-b5e9-11ee-9f2a-c97c3141c032
 Dziękuję z góry
 
oznacz moderatorów
-GOSI-
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Dzień dobry 

Jak pisałam wyżej, proszę o wykluczenie zamówienia z oceny jakości skuteczności wysyłki z powodu awarii systemu poczty Polskiej, która chyba jeszcze dziś nie działa do końca sprawnie. W poście moderatorka pisała, ze zgłoszone zamówienia będą wykluczone z oceny, moje nie zostało uwzględnione.

Nr zamówienia : 38837210-b5e9-11ee-9f2a-c97c3141c032 z dn 18,01,2024

Przesyłkę nadałam dzisiaj   (19,01,2024 o godz. 11:42) - na pocztę mam minutkę pieszo - nadal widnieje w systemie EN w zakładce wysłane, zamiast  powinna przejść do zakładki "ODEBRANE". W szczegółach zamówienia jest już jako potwierdzona przez urząd pocztowy . Czy mam napisać zgłoszenie przez formularz, bo tutaj nie mogę dołączyć załączników.

Zamówienie to nadal liczone jest do jakości.Proszę o wykluecznie. Dziękuję

oznacz moderatorów
ROE_AUTO
#10 Popularyzator#

Wina leży po stronie Poczty. E-nadawca nie działa...

oznacz moderatorów
meduza
#12 Orędownik#

Nie otwiera się strona EKN - nie można zaimportować przesyłek, wydrukować etykiet

 

Nie udało się nawiązać bezpiecznego połączenia

Podczas łączenia z serwerem „e-nadawca.poczta-polska.pl” wystąpił błąd. PR_CONNECT_RESET_ERROR

Kod błędu: PR_CONNECT_RESET_ERROR

Otwierana strona nie może zostać wyświetlona, ponieważ nie udało się potwierdzić autentyczności otrzymanych danych.
Proszę poinformować właścicieli witryny o tym problemie.

Więcej informacji…

oznacz moderatorów