anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[19.02] Zamówienia mają status opłacone ale nie widać danych klienta i paczek w menagerze

MAMY ROZWIĄZANIE!
Dampol24_pl
#10 Popularyzator#

witam jest błąd na allegro  nowe zamówienia mają status opłacony  ale nie widać danych do wysyłki i przesyłek w manager paczki impost tak samo zamówienia nie ściągają się w shop gołd mają status rozpoczęty ma ktoś tak ?

oznacz moderatorów
336 ODPOWIEDZI 336
supportitmm
#9 Pomysłodawca#

Coś ruszyło - 2 poszły

oznacz moderatorów
tomalkonciak
#7 Wielbiciel#

brak adresów przez wysyłam przez Allegro, również paczkomaty In-post, jak i Allegro One Box 

oznacz moderatorów
INFORMAT-pl
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

Nie widzę danych do faktury i wysyłki, wybrano "kurier DPD", pojawia mi się to w dwóch zamówieniach z dziś.

Nie mogę wygenerować listu ani wpisać danych osobiście, błąd (kod kraju). Rozmawiałam z klientem, podał wszystkie dane, zarówno do faktury jak i wysyłki, niestety ja tego nie widzę. Otrzymałam powiadomienie mailowe odnośnie zakupu, tam wszystkie dane są widoczne, natomiast (jak widać na zdjęciu) - tu się dane nie pojawiły. Proszę o pomoc.  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

image000000.jpg

oznacz moderatorów
musashi2007
#12 Orędownik#

U mnie również problem (inPost). Brak ikonek "dowód zakupu" i "list przewozowy" przy zamówieniach. Przesyłki nie pojawiają się w managarze inPost.

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
MCC_Sanok
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

dpd smart nie zaciąga danych - nr zamówienia: 0d1ee0c0-cf1e-11ee-ab5b-358ace0c4a6e

oznacz moderatorów
winnyrumcajs2
#10 Popularyzator#

Zaczyna ściągać...  AŻ JEDNO!

oznacz moderatorów
WWCARE
#8 Zapaleniec#

U mnie również tylko 1 się poprawnie nadpisało

oznacz moderatorów
SHARK-NARZEDZIA
#8 Zapaleniec#

a u mnie aż 4🤣🤣🤣🤣

oznacz moderatorów
e-lektryczne
#8 Zapaleniec#

jestem ciekawy czy allegro poinformuje klientów o możliwości nie otrzymania przesyłki z ich powodu

oznacz moderatorów
HQGSMpl
#7 Wielbiciel#

Huehuehue 

oznacz moderatorów
TupiTupiBanino
#7 Wielbiciel#

wszystko już działa, można nadać paczkę

oznacz moderatorów
majster_man
#14 Krzewiciel#

U mnie nadal nie działa. 

oznacz moderatorów
Auto_Partner_SA
#11 Animator#

u Nas tylko część zamówień, reszta bez zmian

oznacz moderatorów
HQGSMpl
#7 Wielbiciel#

Dokładnie, losowo.

oznacz moderatorów
FalaPlanty
#10 Popularyzator#

Dokładnie tak samo, ale to znaczy że powoli rusza 🙂

oznacz moderatorów
Jolinex_Pultusk
#7 Wielbiciel#

Dołączamy się do klubu ofiar losu (usterki w Allegro). Dzwoniłem w tej sprawie do osoby kupującej i dostałem potwierdzenie na zdjęciu, ze klient ze swojej strony wszystko uzupełnił. Wychodzi na to że nie jest to problem nie związany z kupującymi czy sprzedającymi.

 

oznacz moderatorów
Ilumos
#7 Wielbiciel#

Teraz pojawił się nowy problem. My dostajemy wiadomości od kupujących, że pomimo opłacenia zamówienia, dostają maile że zamówienie jest nie opłacone.....

oznacz moderatorów
tech-ton
#7 Wielbiciel#

nadal nie działa, brak adresów przez wysyłam przez Allegro, również minikurier Inpost, jak i Allegro One Box

oznacz moderatorów
fhelmo-zabawki
#9 Pomysłodawca#

ja tez tak mam..niestety wplynie to na czas nadania paczek..ehhh..

oznacz moderatorów
Doschrupania
#9 Pomysłodawca#

Witam,

Wystepuję bład w imporcie z allegro do managera paczek- taką też dostałem informcaję z obsługi inpost.

Pytanie do moderatorów, jeśli dzisiaj nie uda się naprawić awarii w inpost, a ja nie bede mógł nadać dziś moich zamówień to dostane minusowe punkty liczone do jakości sprzedaży za dłuższą wysyłkę z nie mojej winy? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów