anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

32. finał WOŚP - graj z nami i wystawiaj oferty na Allegro

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

Kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy coraz bliżej. Już teraz możecie się zaangażować w granie w pomaganie. Od 4 grudnia 2023 do 9 lutego 2024 wystawiajcie oferty na Aukcje dla WOŚP.

Tegoroczny cel: Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych! 

Tym razem zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na wyposażenie szpitali w urządzenia do diagnostyki i monitorowania chorób płuc oraz rehabilitacji pacjentów na oddziałach pulmonologicznych.

Jak wystawić ofertę dla WOŚP

  1. Zalogujcie się na swoje konto Allegro.
  2. Wypełnijcie formularz wystawiania.
  3. Kliknijcie [wystaw przedmiot]. 

Gotowe!

Pamiętajcie, żeby w opisie użyć wyłącznie oficjalnych grafik, które udostępniła Fundacja WOŚP. Korzystajcie tylko z tych, które zostały przygotowane dla 32. finału.

nat_not_0-1701782215859.jpeg

 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
30 ODPOWIEDZI 30

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Ja już gram ale się dopiero rozkręcam .

oznacz moderatorów

-PRORIDE-
#11 Animator#

W dziale motoryzacja można wystawić aukcję czy jest to zablokowane jak roku temu ?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@-PRORIDE- nie można, przedmioty z kategorii Motoryzacja mogą być publikowane w kategorii "Wyjątkowe chwile". Tutaj inne kategorie, w których nie wystawisz oferty na aukcje Allegro dla WOŚP. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

LuizaMalinowska
#1 Nowicjusz#

proszę o pomoc: próbuję wystawić ofertę i dostaję informację od systemu :

 

Niepoprawnie wypełniony formularz - Prowadząc sprzedaż na koncie zwykłym (nie zarejestrowanym jako konto firma), nie możesz deklarować opcji wystawienia faktury w warunkach oferty.

 

Przechodząc do działu cena, pod opcją licytacja mam taką informację:

Faktura VAT

nie wystawiam faktury

 

nie jestem w stanie wystawić przedmiotuallegro.jpg

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Pisaliśmy tu o tym problemie, Allegro pracuje nad rozwiązaniem.🙁

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Natalia, to niestety brzmi jak niesmaczny żart.... dobrze wiecie że są problemy z wystawianiem. Ja mam to samo powiadomienie o "fakturze VAT" . WPIERW naprawcie, a potem zachęcajcie!

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@pinsplash @LuizaMalinowska wiemy o tym problemie i pracujemy nad jego rozwiązaniem, a tymczasowym rozwiązaniem jest odświeżenie strony. W momencie pojawienia się informacji o błędzie można odświeżyć okno przeglądarki i wybrać ofertę z okna "Kontynuuj wystawianie" i wtedy ofertę uda się już wystawić bez błędu. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Client:118267062
#7 Wielbiciel#

Od wczoraj próbuję wystawić aukcję dla WOŚP i proszę o przedłużenie terminu do 9 lutego . Kilka prób połączeń z czatem - zero odpowiedzi, mail - cisza. 
Jest jakaś szansa żeby się wyrobić z publikacją tej aukcji przed finałem WOŚP??

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:118267062 działam w Twojej sprawie, dam znać, gdy tylko otrzymam potwierdzenie, że możesz wystawić ofertę z dłuższym czasem 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:118267062 możesz już wystawiać oferty charytatywne na niestandardowy okres czasu:) 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

aflisiak
#8 Zapaleniec#

cześć, mam pytanie o możliwość wystawienia aukcji na WOŚP w momencie gdy nie mam powiązanego konta bankowego. Mam bardzo stare konto allegro (kilkanaście lat) i zawsze  z niego tylko kupowałam. Mamy teraz potrzebę pinego wystawienia 2 WOŚPowych aukcji, ale z racji tego że nic nie sprzedawałam moje konto bankowe chyba nie jest zweryfikowane (jedyne co zrobiłam to wpłaciłam 5 zl żeby zdjąć blokadę sprzedaży, nie zrobiłam weryfikacji do wypłat).  Czy mogę wystawić aukcje i dopiero później weryfikować konto do wypłat żeby odzyskać kasę za wysyłki ? Boję się, że wysyłajac konto do weryfikacji teraz zablokuję możliwość wystawiania aukcji (właśnie tak stało się z kontem znajomych i dlatego chcę wystawić za nich). Dzięki 🙂

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@aflisiak Tak, możesz najpierw wystawić oferty, a dopiero później aktywować wypłaty. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

sectio_aurea
#3 Debiutant#

Dzień dobry, 

Aukcje allegrowiczów na WOŚP nie są widoczne po zalogowaniu do Allegro.

Jeśli na stronie https://www.aukcje.wosp.org.pl/ klikniemy "zobacz wszystkie aukcje" to wersji zalogowanej widzimy aktualnie 4 aukcje w dziale muzyka a w niezalogowanej 681.

Podam inne "dolegliwości" po zalogowaniu:

- W "Inne oferty tego produktu" nie wyszukują się aukcje WOŚP

- W aukcjach użytkownika np. "Fundacja WOŚP" link "Wszystkie przedmioty sprzedającego" pokazuje stan zero.

Proszę o poprawienie bo aktualnie przedmioty słabo się licytują.

Pzdrawiam 

Piotr Łaski

PS. Zgłosiłem do WOŚP przez stronę na fb ale tam zapewne sporo osób pisze.

Zrzut ekranu 2024-01-20 o 20.03.26.pngZrzut ekranu 2024-01-20 o 20.03.09.png

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@sectio_aurea A oglądasz z konta biznesowego czy konsumenckiego?

oznacz moderatorów

sectio_aurea
#3 Debiutant#

biznesowego ale nie rozumiem czemu to ma wykluczać z zakupów ?

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A sprawdź z konsumenckiego!

oznacz moderatorów

sectio_aurea
#3 Debiutant#

Sprawdziłem, widać wszystko ale nie rozumiem czemu biznesowe to ma wykluczać z zakupów ?

Kto normalny przełącza ?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak zrobiło Allegro już jakiś czas temu!😎

oznacz moderatorów

sectio_aurea
#3 Debiutant#

Dzięki za wyjaśnienie. Wstrzymam się w takim razie z wystawieniem 100 winyli na WOŚP skoro dostęp do aukcji nie jest "intuicyjny".

Brak także możliwości wyszukiwania innych aukcji wośp u jednego użytkownika i kupujący mają problem z korzystaniem ze SMARta przy wylicytowaniu kilku przedmiotów. To ostatnie występowało już rok temu. 

Znajdę inny sposób. Pozdrawiam

oznacz moderatorów