anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

32. finał WOŚP - graj z nami i wystawiaj oferty na Allegro

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

Kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy coraz bliżej. Już teraz możecie się zaangażować w granie w pomaganie. Od 4 grudnia 2023 do 9 lutego 2024 wystawiajcie oferty na Aukcje dla WOŚP.

Tegoroczny cel: Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych! 

Tym razem zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na wyposażenie szpitali w urządzenia do diagnostyki i monitorowania chorób płuc oraz rehabilitacji pacjentów na oddziałach pulmonologicznych.

Jak wystawić ofertę dla WOŚP

  1. Zalogujcie się na swoje konto Allegro.
  2. Wypełnijcie formularz wystawiania.
  3. Kliknijcie [wystaw przedmiot]. 

Gotowe!

Pamiętajcie, żeby w opisie użyć wyłącznie oficjalnych grafik, które udostępniła Fundacja WOŚP. Korzystajcie tylko z tych, które zostały przygotowane dla 32. finału.

nat_not_0-1701782215859.jpeg

 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
30 ODPOWIEDZI 30

LEW433
#21 Demiurg#

Większość kupujących nie będzie miało z tym problemu, tylko konto firmowe ma taki"problem".

oznacz moderatorów

-PRORIDE-
#11 Animator#

Zrób aukcje zbiorczą i wystaw na jednej aukcji 100 winyli 🙂

oznacz moderatorów

sectio_aurea
#3 Debiutant#

Wystawiam co roku testowo różne płyty od połowy grudnia i sprawdzam jakie jest zainteresowanie aukcjami. W tym roku jest wyraźnie mniejsze, więc szkoda płyt. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@sectio_aurea Z poziomu konta biznesowego widzisz oferty, w których sprzedający dodają faktury do zamówienia. Tutaj znajdziesz więcej informacji: https://allegro.pl/pomoc/aktualnosci/wprowadzilismy-zmiany-w-wyswietlaniu-ofert-na-allegro-business-... 

W każdej chwili z poziomu ustawień możesz przełączyć się na widok konta konsumenckiego (w sekcji Konto wybierz widok dla konsumenta). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

oysterboy
#7 Wielbiciel#

Po zrobieniu aukcji nie ma jej w "mój asortyment" ani nie mogę jej znaleźć. Link działa, ale jakby ktoś wyszukiwał hasłami to nie ma opcji. Jak temu zaradzić?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@oysterboy Której oferty dotyczy problem? Jakie frazy wpisujesz w wyszukiwarkę?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

oysterboy
#7 Wielbiciel#

https://allegro.pl/oferta/gitara-oysterboya-stratocaster-po-przejsciach-oysterboy-15085618055

Ta oferta. próbuję wpisywać w wyszukiwarkę "oysterboy" "gitara oysterboya" i niestety się nie wyświetla. przez stronę licytacji wośp też na hasła "oysterboy" "oysterboya" nie można tego znaleźć na ten moment. Jedynie link działa. Czy da się temu zaradzić? 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@oysterboy Oferta jest widoczna w wynikach dla każdej z fraz:

Gitara Oysterboya - Niska cena na Allegro.pl

Oysterboy - Niska cena na Allegro.pl

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

aflisiak
#8 Zapaleniec#

cześć :). mam na koncie sporo trwających aukcji WOŚP , ale nie podłączyłam jeszcze konto do wypłat za wysyłki. Dostałam też maila z PayU z prośbą o weryfikację tożsamości. Czy jeśli wprowadzę teraz konto do wyplat i weryfikację PayU to nie wpłynie to nijak na dostępność aukcji ? Wiem ze weryfikacja konta może trwać kilka dni. 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@aflisiak Nie, weryfikacja danych do wypłat z Allegro Finanse nie ma wpływu na widoczność wystawionych ofert.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@aflisiak na nic nie wpłynie po prostu opóźnisz se wypłatę kasy na wysyłki którą dostaniesz od kupujacych 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów