anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Adres klienta szyfrowany - in post go nie przyjmuje, do wysyłki towaru

Plantopack
#7 Wielbiciel#

Allegrowicze!  Może ktoś mi odpowie na pytanie co zrobić, gdy   klient w formularzu do dostawy wpisuje swój adres email - dla mnie, jako sprzedawcy- jest on niewidoczny. Widzę tylko hasło "kopiuj email" Pojawia się on wówczas pod zaszyfrowaną postacią, natomiast firma, od której ma wyjść zamówienie, twierdzi, że in post nie przyjmie takiego maile. W związku z czym klient nie może otrzymać informacji od in post o drodze jaką pokona jego paczka.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Plantopack nie jest to prawda. InPost akceptuje nasze zamaskowane adresy email. Wielu sprzedawców nadaje przesyłki poprzez Manager Przesyłek InPost lub inne narzędzia nadawcze, wskazując właśnie zamaskowane adresy.

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Plantopack
#7 Wielbiciel#

Dzięki, ale co w przypadku jeśli nasze paczki wysyła hurtownia zewnętrzną posiadającą własną umowę z inpost? Obecnie każdorazowo musimy prosić klienta o podanie adresy email ponieważ inpost nie przyjmuje adresu zaszyfrowanego

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Plantopack jak wysyła na swojej umowie, bez maila z allegro to będziesz miał drożej, brak uzupełnionych numerów itp. 

Podaj mu zaszyfrowany mail, spokojnie przechodzi i będziesz miał policzone 9,99 zł a jak masz smart to tym bardziej musisz podać tego maila !!!!

________
Κώστας
oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Taa wiecznie problem z nimi. Ostatnio ponawiałam gościowi wysyłkę‚ w sumie 2x nie odebrał i wpłacił na konto na trzecią wysyłkę bo już w allegro opcji dopłaty nie było. I też w paczkach z allegro już tego znaleźć nie można, a przez zwykle wyślij w normalnej cenie z menedżera też nie można, bo nie przyjmuje maila allegro... Musiałam podawać swojego maila i klientowi potem przez allegro wysyłać kod odbioru na wszelki wypadek !!! Allegrowy mail przejdzie przez inpost szybkie nadanie ale kto zagwarantuje, że nie naliczą drugiej opłaty za już opłaconą paczkę‚ z tymi ich mailami dziwne rzeczy wychodzą... Nie mówiąc o tym, że dość często któryś zwyczajnie nie działa i co wtedy??? Tak samo wysyłałabym dodatkowo zwykłe paczki na orlenie ale allegrowego maila to ja tam nie będę wpisywać i świecić potem oczami za błędy.... 

oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

Można użyć maila Allegro, ale z małą modyfikacją. Jak skopiujesz allegrowego maila to masz coś takiego:

ZamaskowanyEmailKlienta+numertransakcji @ allebadziew. pl

wklejasz do notatnika i wycinasz +numertransakcji, wtedy masz:

ZamaskowanyEmailKlienta @ allebadziew. pl

Wtedy maile trafią do klienta, oczywiście po przejściu cenzury.

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@drekenzes tyle że przy smarcie będzie płacił za wysyłkę z hurtowni, allegro dopłatę do smarta a od klienta nic nie dostanie 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów