anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aktywacja konta wypłat Revolut

MAMY ROZWIĄZANIE!
Jas_The_Great
#9 Pomysłodawca#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Hej, przeczytałem chyba wszystkie instrukcje na społeczności dotyczące aktywacji konta Revolut.

Przy pierwszej próbie użyłem polskiego konta Revolut - zwrot + mail o odrzuceniu weryfikacji.

Kolejna próba już przy wykorzystaniu konta zagranicznego LT. Środki zostały zwrócone, ale żadnego maila od Allegro. Na koncie Allegro również żadnej wzmianki o zmianie statusu. Czy mogę prosić o sprawdzenie? Już aż do mnie napisali z Revoluta jakie relacje mnie łączą z Allegro 😄

 

oznacz moderatorów
71 ODPOWIEDZI 71
BARTKOSZCZAK
#8 Zapaleniec#

Coś mi załączniki nie wchodzą w dobrej jakości,ale chciałem pokazać, że na potwierdzeniu, gdzie payu otrzymało i zwróciło kwotę 5zl też nie ma kont, a jak pytałem  konsultantów revoluta. To żadnego innego potwierdzenia nie otrzymam.

oznacz moderatorów
BARTKOSZCZAK
#8 Zapaleniec#

transaction-confirmation-report_en-gb_116194(6).jpg

 Niestety ze strony payu czy allegro nic się nie dzieje, odnoszę wrażenie że komuś bardzo zależy, aby jak najpóźniej przekazywać pieniądze, taka sama sytuacja z przekazami pocztowymi, pomimo zaznaczenia rozliczenia przekazem pocztowym, nigdy go nie otrzymałem. Przecież wiecie że są problemy z kontem revolut, to dlaczego tak utrudniacie.?

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@BARTKOSZCZAK weryfikacje konta do wypłat przeprowadza operator płatności, czyli w Twoim przypadku PayU. Jeśli potrzebujesz naszej pomocy, napisz proszę bezpośrednie zgłoszenie do nas tutaj

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
BARTKOSZCZAK
#8 Zapaleniec#

Napisałem, czy każde zgłoszenie musi przejść 30 dniową drogę urzędową? Jest to któryś miesiąc z kolei, gdzie nie mogę otrzymać swoich pieniędzy, Fakt jest taki, że jak moje pieniądze leżą na Waszych kontach i było brak opłaty za ogłoszenia,to bardzo szybko wspomagaliscie się firmami windykacyjnymi pomimo że, pieniądze przetrzymujecie od ponad pół roku. Proszę się publicznie wypowiedzieć z jakich powodów nie chcecie zwrócić moich pieniędzy, stało się to bardzo irytujące i nie trwa to 5dni.

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@BARTKOSZCZAK Nie mogę się wypowiedzieć w tej kwestii, ponieważ jak już Ola wyjaśniła, weryfikacją zajmuje się operator płatności, czyli PayU, a nie Allegro. Bardzo proszę, abyś w tej kwestii kontaktował się przez formularz. Tam doradcy będą w stanie udzielić Ci odpowiednich informacji. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
BARTKOSZCZAK
#8 Zapaleniec#

W końcu, po kilku telefonach, udało mi się wymusić weryfikację,  jestem bardzo zniesmaczony opieszałością payu. Nie tak to powinno wyglądać. 

Screenshot_20230928_165437_Allegro.jpg

oznacz moderatorów
BARTKOSZCZAK
#8 Zapaleniec#

Potrzebuję zlecić jednorazowa wypłatę według powyższej instrukcji, ale wchodząc  w środki i historia  operacji nie widzę przycisku, wypłać dostępne środki,poproszę o info, gdzie znaleźć ten przycisk?

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@BARTKOSZCZAK Ten przycisk znajduje się właśnie w zakładce Środki i historia operacji (https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji). 

U mnie przycisk jest wyszarzony, bo nie mam środków do wypłaty, ale wygląda to tak:

Zrzut ekranu 2023-09-28 o 17.09.53.png

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
BARTKOSZCZAK
#8 Zapaleniec#

Screenshot_20230928_181312_Allegro.jpg

 No właśnie ja nie mam tego przycisku?

Screenshot_20230928_181312_Allegro.jpg

 No właśnie, o to mi chodzi ,że ja nie mam tego przycisku?

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@BARTKOSZCZAK Wypłaty na rachunek zagraniczny zlecane są tylko automatycznie. W tym przypadku 1 października będzie wypłata 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
BARTKOSZCZAK
#8 Zapaleniec#

Nie wiem, o czym piszecie, ale dla mnie jest to blokowanie pieniędzy, aby jak najdłużej leżały po Waszej stronie, wielokrotne sopraszanie się o swoje, począwszy  od przekazu pocztowego, którego nie mogłem się doprosić. Następnie przeciagajaca się weryfikacja konta, kiedy konto zostało zweryfikowane, to nie ma przycisku i kiedy pisze o tym nagle przycisk cudownie się pojawią, dodaję załącznik.

Screenshot_20230930_082538_Chrome.jpg

oznacz moderatorów
zbawiony1
#8 Zapaleniec#

To jest skandal! Już drugi miesiąc proszę się o aktywację konta do wpłat na Revolut. Allegro przetrzymuje moje 1200 złotych!!! Miałem plany na święta związane z tymi pieniędzmi! To jest skandal! To jest poziom państwowych urzędów.

oznacz moderatorów