anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

aktywacja konta

MAMY ROZWIĄZANIE!
wospsztabus
#7 Wielbiciel#

Przelew został wysłany, czy mogę prosić o weryfikację 🙂 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@wospsztabus prześlij proszę potwierdzenie przelewu weryfikacyjnego na adres spolecznosc@allegro.pl zobaczę co da się zrobić 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
wospsztabus
#7 Wielbiciel#

Wysłałam maila, proszę o info zwrotne, chodzi o aukcje WOŚP i nie wiem jak to przyspieszyć. 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@wospsztabus otrzymałam Twoją wiadomość i już działam w tej sprawie, poproszę Cię jeszcze o cierpliwość, dam znać, gdy tylko otrzymam informacje o aktywacji Twojego konta.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
wospsztabus
#7 Wielbiciel#

Będę bardzo wdzięczna za pomoc

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@wospsztabus już wyjaśniam co się wydarzyło i co należy zrobić. Aktywacja nie może zakończyć się pozytywnie, ponieważ w danych konta w części "imię i nazwisko" jest nazwa sztabu, a nie Twoje dane. W związku z tym weryfikacja nie przechodzi pomyślnie, ponieważ dane konta Allegro i właściciela konta w banku muszą być takie same. 
W tej sytuacji są dwa rozwiązania:
 - rejestracja nowego konta na właściwe (Twoje) dane (dodam, że login możesz zmienić na związany z wośp), wykonanie przelewu i przesłanie potwierdzenia (na adres spolecznosc@allegro.pl),
- jeżeli zależy Ci na tym koncie to poproszę Cię o kontakt za pomocą tego formularza konieczne będzie przesłanie dokumentu tożsamości na podstawie którego odpowiedni zespół zmieni dane i aktywuje konto. 

Jeśli zdecydujesz się na drugą opcję, to daj proszę znać, gdy napiszesz przez formularz, poproszę o szybsze zajęcie się sprawą. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
wospsztabus
#7 Wielbiciel#

wybrałam drugą formę, wysłałam formularz, będę wdzięczna za szybsze rozwiązanie problemu 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@wospsztabus widzę, że konto jest już zweryfikowane i możesz wystawić z niego oferty 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów