anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro finanse przelewy 24

60839054
#7 Wielbiciel#
  • Dzień dobry miesiąc temu sprzedałem coś na allegro finanse i dopiero teraz chciałem wypłacić środki i payu jest aktywne a p24 jest potrzebny przelew i weryfikacja torszamości czy coś takiego i czy wystarczy wysłać zdjęcie dowodu? Oczywiście dowodu osoby na które jest zapisane konto allegro @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  
oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@60839054 Konieczne jest wykonanie przelewu weryfikacyjnego z rachunku, którego dane będą zgodne z danymi właściciela konta Allegro. Oprócz tego powinieneś przesłać dokumenty, które pozwolą na potwierdzenie tożsamości.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

60839054
#7 Wielbiciel#

A czy trzeba też weryfikować p24 czy wystarczy payu?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie trzeba, ale jak ktoś zapłaci przez Przelewy24 to tak będziesz musiał to zrobić, możesz później.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@60839054 Najlepiej podać dane do wypłat u obu operatorów, żeby mieć dostęp do środków niezależnie od tego który z nich będzie pośredniczył w danej transakcji.

Widzę jednak, że w tej chwili masz pieniądze na saldzie w PayU. Dzisiaj wieczorem (około 21:00) zlecenie tej wypłaty powinno być możliwe.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Możesz zasłonić nr dowodu i pesel.

oznacz moderatorów

Skill_Player
#14 Krzewiciel#

@60839054 do aktywacji przelewy24 nie musisz jako osoba fizyczna wysyłac zdjęcia czy kopii dowodu. Trzeba podać pesel i serię dowodu (wiem że to nie jest przyjemne ale bez tego nie da rady) oraz wykonać przelew weryfikujący.

W zeszły piątek po równo 5 dniach roboczych aktywowali mi ten sposób płatności aczkolwiek nie będę z tego chyba zbytnio zadwolony (oprócz 30 pkt do jakości sprzedaży) gdyz właśnie klient wpłacił mi tym sposobem w niedziele za towar, dzisiaj po 8 rano wypłaciłem to co miałem wcześniej przez PAYU płacone i pierwszą wpłatę z P24 i kasa z PAYU przyszła jak zwykle po 11 a z P24 do tej pory jeszcze nie ma - pewni jutro się pojawi.

oznacz moderatorów