anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Kurier UPS

WSautoParts
#9 Pomysłodawca#

Zamówiłem podjazd Kuriera i nikt nie podjechał i nikt nie dzwonił .... zamówiłem ponownie zmieniając na późniejsze godziny i znów nikogo nie było. Co się dzieje ?? Mój numer przesyłki UPS 1Z1WR3326805091786

Czy mogę nadać po prostu paczkę w Allegro One Box?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@WSautoParts widzę, że oba podjazdy zostały zamówione prawidłowo, skontaktuj się proszę z supportem UPS w tej sprawie, numery podjazdów to 298F31KS06P (poranny) i 29G1A42ENI9 (12-13). 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

WSautoParts
#9 Pomysłodawca#

Kurier zadzwonił do mnie 3 godziny po czasie tłumacząc się, że ma pełne ręce roboty. Obsuwa ponad 3 godzinna i już nie ma mnie w miejscu odbioru paczki. Jak złożyć reklamację po przez Allegro ? Teraz ja świecę oczami przed klientem, że jeszcze paczki nie dostał. To jest porażka !!

W UPS trzeba walczyć z botami to też jest żałosne ...

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

UPS allegro ten sam przewoźnik, ludzi nie ma, kurier się stara- nie każdy oczywiście kupujący ma pretensje, słuszne-niesłuszne, jak tu żyć?

oznacz moderatorów

WSautoParts
#9 Pomysłodawca#

To raczej nie jest rozwiązaniem problemu 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@WSautoParts poszukaj sobie punktu nadań lub ostatecznie automatu bo inaczej tego nie ogarniesz .

oznacz moderatorów

WSautoParts
#9 Pomysłodawca#

Już wysłałem przez paczkomat Inpostu. Ale zastanawiam się nad usunięciem z opcji wysyłki Kurier  Allegro UPS

oznacz moderatorów