anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro One Box Błąd - nie wiem o co chodzi ;/

MAMY ROZWIĄZANIE!
Jermys
#8 Zapaleniec#

Witam

Podczas nadawania paczki wyskakuje błąd:

"Nie udało się zamówić jednej lub więcej paczek. Aby dokończyć nadawanie, popraw błędy, które są wskazane w górnej części formularza nadawania lub usuń problematyczną paczkę.

Pole punkt odbiorcy ze wskazanym id nie zostało znalezione"

Numer zamówienia: 49b5ced1-e437-11ee-8246-7b382d7aa691

one box problem.jpg

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Jermys Komunikat oznacza, że wybrany przez kupującego punkt jest obecnie niedostępny. Najlepiej będzie wybrać inny. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
Jermys
#8 Zapaleniec#

Hmm to będzie problem, bo w tej miejscowości jest tylko ten jeden ;/

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Jermys Bardzo i przykro, ale punkt został wyłączony dzisiaj i nie jestem w stanie powiedzieć, kiedy zostanie ponownie aktywowany. W takiej sytuacji masz dwa wyjścia:

1. jeśli posiadasz umowę własną z którymkolwiek z przewoźników, możesz nadać paczkę w ten sposób, oczywiście uprzednio informując o tym kupującego,

2. możesz skontaktować się z kupującym i poprosić go o anulowanie zamówienia i złożenie go ponownie wybierając inną metodę dostawy. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
Jermys
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za informację.

Kontaktowałem się z kupującym (starsza osoba), niestety nie wie jak anulować zakup. Uzgodniliśmy, że wyślemy paczkę na paczkomat (własna umowa z inpostem).

Także proszę o wykluczenie zamówienia numer: 49b5ced1-e437-11ee-8246-7b382d7aa691 ze statystyk Skuteczności wysyłki.

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Jermys Jeśli wysyłasz na umowie własnej, to wystarczy, że nadasz przesyłkę zgodnie z procedurą - dodasz zamaskowany adres mailowy podczas generowania etykiety, a system będzie mógł śledzić tę przesyłkę. 🙂 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
Jermys
#8 Zapaleniec#

Jeszcze raz dziękuję za pomoc. Paczka nadana. Pozdrawiam

oznacz moderatorów