anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro One Box - pusta skrytka

MAMY ROZWIĄZANIE!
Twojczysty_dom
#11 Animator#

Proszę o pilne wyjaśnienie sytuacji gdzie znajduje się paczka. Kupujący otrzymał powiadomienie że ma do odbioru paczkę. Okazało się że po otwarciu skrytki jest ona pusta i nie ma paczki. Nr przesyłki Allegro ALE000073E81C41

Nr zamówienia db96ee50-c756-11ed-82fc-632c9119b95c  @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11
mwmonety
#21 Demiurg#

Odbiorca ma na automacie paczkowym numer do kontaktu i tam powinien dzwonić zaraz po otwarciu pustej skrytki.

oznacz moderatorów
Twojczysty_dom
#11 Animator#

Też tak myślę. Ja bym tak zrobiła, ale ludzie są wygodni coraz bardziej. Kupujący otworzył dyskusję i żąda wyjaśnienia sytuacji.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Twojczysty_dom to mu napisz że zgodnie z regulaminem odebrał paczkę 🙂 i się spytaj czy spisał protokół braku paczki ??? 

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Twojczysty_dom
#11 Animator#

Już raz miałam podobnego delikwenta to mało mnie nie zjadł przez tel, że wyjaśnienie należy do moich obowiązków, a on ma otrzymać paczkę którą zamówił a nie dzwonić po infoliniach 😄

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Twojczysty_dom przecież wprowadzając kod, kwituje odbiór paczki 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Twojczysty_dom
#11 Animator#

Ty to wiesz i ja. Kupujący chce mieć paczkę.

 

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

Formalnie odebrał i teraz sam powinien udowodnić że skrytka była pusta składając reklamacje u dostawcy 

oznacz moderatorów
Twojczysty_dom
#11 Animator#

Odpowiedź kupującego.

 

"Tak, to było Allegro one box, już zgłosiłam ten problem przez paczkomat. Dostałam od nich maila, że skontaktują się ze sprzedającym."

 

i wiadomość od allegro.

Screenshot 2023-03-22 at 19-50-49 Potwierdzenie zgłoszenia problemu z przesyłką ALE000073E81C41. - bernadzikaneta@gmail.com - Gmail.png

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Twojczysty_dom Udało mi się uzyskać informację, z której wynika, że paczka jest w innej skrytce. Zablokowaliśmy ją. Klient powinien pójść jeszcze raz do automatu i zadzwonić na infolinię.  Otworzymy skrytkę zdalnie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Twojczysty_dom
#11 Animator#

Dziękuję. Już daje znać kupującemu. Pozdrawiam 

oznacz moderatorów
maxr01
#17 Koryfeusz#

Ta odpowiedź serwisu Allegro jest po prostu żałosna i jasno określa stosunek do wysyłek do własnych tych One Boxów - po prostu olewają sprawę - sprzedawca ma wysłać ponownie towar lub zwrócić kasę. Gratulacje dla Allegro i dla One Boxów. 

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów