anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro usuwa oferty zaraz po wystawieniu

MAMY ROZWIĄZANIE!
GlebokiSen
#9 Pomysłodawca#

Witam, mam problem z wystawieniem ofert. Allegro usuwa mi je, a ja nie rozumie dlaczego. Zdjęcia mam własne, opisy też. Nr zamknietej oferty 15203810495 . Próbowałem pisać na czacie ale żaden konsultant nie odpowiedział. Proszę o pomoc.

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
majster_man
#14 Krzewiciel#

Do jednego produktu z katalogu możesz podpiąć max. 5 aukcji. pozostałe zaraz po wstawieniu będą się automatycznie zamykały.

oznacz moderatorów
GlebokiSen
#9 Pomysłodawca#

Tylko że są to całkowicie nowe produkty, nowa marka i kody ean. Jeszcze nie było go w katalogu allegro.

 

oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

@majster_man aż 5 aukcji ? w motoryzacji tylko 2 aukcje.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
GlebokiSen
#9 Pomysłodawca#

Dwa razy mnie przekierowano niby do innego konsultanta i później już brak odpowiedzi. Nie mniej jednak bardzo zależy mi na rozwiązaniu tematu a rozmowa telefoniczna dopiero na wtorek możliwa ;/

 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@GlebokiSen usuń proszę z opisu zapis "️ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z RESZTĄ NASZYCH PRODUKTÓW TEKSTYLNYCH M.IN. PODUSZKAMI, POŚCIELAMI I PRZEŚCIERADŁAMI, KTÓRE OZNACZONE NASZĄ MARKĄ DAJĄ GWARANCJE WYSOKIEJ JAKOŚCI️" to on powoduje, że oferty są usuwane. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
GlebokiSen
#9 Pomysłodawca#

Dobrze usunę, a jeśli moge wiedzieć to dlaczego nie mogę w taki sposób zaprosić klienta do kolejnego zakupu? Albo ewentualnie w jaki sposób mogę. Dziękuje z góry za odpowiedź.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@GlebokiSen, ponieważ może to kierować do zakupów poza serwisem. Kupujący widzą w Twojej ofercie Twoje inne przedmioty, więc mogą się z nimi zapoznać i przejść bezpośrednio do ofert, które ich interesują. Możesz też skorzystać z promowania, albo stworzyć zestawy ofert.  
Tutaj możesz przeczytać więcej o zasadach dotyczących opisów. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
GlebokiSen
#9 Pomysłodawca#

Dziękuje i pozdrawiam

oznacz moderatorów
GlebokiSen
#9 Pomysłodawca#

Witam jeszcze raz. Niestety po usunięciu wspomnianego tekstu dale ofery są usuwane.

oznacz moderatorów
Monika__L
#15 Entuzjasta#

bo to oczywiste, że to nie o to chodzi. Ten tekst zacheca aby dołożyć coś do koszyka i allegro powinno być zadowolnoe wręcz.

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

Pewnie algorytmy wyłapują inne słowa typu gwarancja itp

oznacz moderatorów
Monika__L
#15 Entuzjasta#

W jaki sposob ten tekst kieruje do zakupów poza serwisem skoro klient zapewne kliknie "inne przedmioty sprzedającego" aby zerknąć co tan jesczze jest i byc może dołączyc do koszyka?? Przecież on nie wyjdzie w ogóle poza stronę allegro....

oznacz moderatorów
GlebokiSen
#9 Pomysłodawca#

Niestety oferty dalej są usuwane.

oznacz moderatorów
GlebokiSen
#9 Pomysłodawca#

W wiadomości email dostaje taki komunikat: Usuń z opisu dane kontaktowe, informacje dotyczące przelewu lub też numeru rachunku bankowego. Ale przecież takich danych tam nie ma.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@GlebokiSen napisz proszę do nas w tej sprawie za pomocą tego formularza, ja również w opisie nie widzę tych informacji, natomiast Doradca zajmujący się tą tematyką będą mogli sprawdzić to dokładniej i udzielić bardziej szczegółowych informacji.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów