anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aukcje WOŚP - ustawienie max czasu licytacji

a_szymanska92
#7 Wielbiciel#

Hej 🙂

Chciałam wystawić kilka rzeczy na licytację WOŚP, jednak maksymalny czas, jaki można zaznaczyć to 10 dni. Jak ustawić licytację do 12 lutego ( do tej daty trwa licytacja)?

Widziałam na innych aukcjach, że tak się da, a u mnie  nie ma takiej opcji. 

Mam konto firmowe.

Pozdrawiam i dziękuję 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

pinsplash
#21 Demiurg#

@a_szymanska92 Ty nie możesz. Taką możliwość mają tylko sztaby WOŚP

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

a_szymanska92
#7 Wielbiciel#

Widziałam na innych aukcjach, że inne konta mają taką możliwość i wystawione oferty po 30pare dni....

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@a_szymanska92 Hejka. 🙂 Ofertę w licytacji standardowo można wystawić na maksymalnie 10 dni. W przypadku ofert charytatywnych istnieje możliwość wystawienia oferty na więcej niż 10 dni, ale w celu wystawienia takiej licytacji musisz do nas napisać bezpośrednio przez ten formularz: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=ce8a486e-1ce0-4cc7-b8f7-215602f1372f&subjectId=10eca6e9-9.... W wiadomości podaj proszę więcej informacji na temat oferty (np. kategoria, którą chcesz wybrać). 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

a_szymanska92
#7 Wielbiciel#

Niestety na odpowiedź czekam już kilka dni... Kontaktowałam się już z działem pomocy i odpowiedzi nie ma, więc próbuję tutaj. 

Czy wykupiony abonament może mieć tutaj znaczenie?

Sama próbuję dojść do tego co i jak... 😞 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@a_szymanska92 Widzę, że dostałaś już odpowiedź w korespondencji 30178358. Sprawdź proszę swoją skrzynkę mejlową (w tym folder SPAM). 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów