anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Automatyczne wystawianie ofert baselinker

MAMY ROZWIĄZANIE!
Rek-Graw
#8 Zapaleniec#

Witam. Od niedawna mam konto na Allegro. Chciałem też dodatkowo uruchomić oferty z tzw systemu "dropshippingu" - muszę zaznaczyć iż nie prowadzę działalności gospodarczej, konto jest prywatne. I teraz ta - próba wystawienia ofert poprzez system zewnętrzny BaseLiner i niestety odbicie od ściany... czy w przypadku konta prywatnego Allegro zablokowało możliwość korzystania z tego rodzaju systemów ułatwiających sprzedaż? 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
serwis-texas
#20 Guru#

@Rek-Graw 

Obsługa API tylko dla kont firma.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Rek-Graw  od 12 lipca 2022 roku wystawianie i edycja ofert przez API dostępna jest wyłącznie dla sprzedających z kontem firmowym , więc z kontem zwykłym pozostaje Ci wyłącznie wystawienie ofert przez formularz wystawiania.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Rek-Graw
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za informację, choć nie ukrywam, żeby ona była dla mnie pozytywna... szkoda, bo liczyłem na pewną automatyzację... 

oznacz moderatorów
Rek-Graw
#8 Zapaleniec#

Ale zaraz jeszcze jedna sprawa mi się w tym momencie nasunęła... wystawianie i edycja... a czy jest opcja takiej cząstkowej, ze tak napisze integracji, by była kontrola tylko nad stanami wystawionych ofert i ich cenami, lub chociaż po wystawieniu ofert "ręcznym" na Allegro możliwość ich integracji z produktami w BaseLinkerze? Czyli nie wiem czy dokładnie to przedstawię... wystawiam ofertę na Allegro i zasysam ją w BaseLinkerze i tam łączę ze stanami i cenami w hurtowni? I będą się tylko aktualizowały stany oraz w przypadku zejścia np poniżej 2 szt zamknie automatycznie ofertę? Czy taka opcja jest możiwa?

oznacz moderatorów
serwis-texas
#20 Guru#

@Rek-Graw 

Żadnych informacji przez API. Żadnych. Zresztą spróbuj to zrobić co napisałeś, 15 minut roboty.

oznacz moderatorów
pecela
#16 Inspirator#

Baselinker pobierze wystawione aukcje i połączy je z magazynem. Jednakże nie ma możliwa edycja cen i stanów istniejących aukcji, czy też jej zakończenie.

Baselinker obsłuży za to złożone zamówienia, czyli np. doda nr przesyłki czy zmieni status zamówienia. 

 

oznacz moderatorów
Rek-Graw
#8 Zapaleniec#

Czyli to na czym mi najbardziej zależy czyli stany... niestety. Nie mniej dziękuję wszystkim za pomoc

oznacz moderatorów