anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Bezpodstawna negatywna opinia

MAMY ROZWIĄZANIE!
alleloombard161
#8 Zapaleniec#

Klient dokonał zakupu, po chwili paczka leżała spakowana i czekała na przyjazd kuriera. Następnego dnia z samego rana tuż przed przekazaniem paczki kurierowi kupujący napisał do nas, iż chciałby zrezygnować z zakupu bo znalazł taniej na **piiip** bo jak stwierdził "każdy grosz się liczy". Nie pierwsza taka sytuacja, więc zero zdziwienia to odpisaliśmy aby zgłosił zwrot na allegro i od razu zrobiłem zwrot środków przez allegro. Minęło może kilka godzin i ów kupujący znów do nas napisał, że ten ktoś z **piiip** go wystawił i chciałby dokonać zakupu raz jeszcze, ale taniej o 100zł... Odmówiliśmy i wystawiliśmy aukcję ponownie w pierwotnej cenie. Po tym się "rozeszliśmy". Miesiąc później klient wystawił negatywną opinię obarczając nas winą za niesfinalizowanie transakcji gdzie sam chciał odstąpić od umowy i zrezygnował. Na wszystko oczywiście posiadam zdjęcia z rozmowy na czacie allegro, ale to pewnie się do niczego nie nada dla administracji allegro. Jakieś rady co tu można z takim "gagatkiem" zrobić i oczywiście z samą opinią? :l

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
serwis-texas
#19 Nestor#
oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@alleloombard161 Cześć, prześlij nam numer zamówienia i zrzuty ekranu korespondencji z kupującym przez formularz: https://allegro.pl/pomoc/kontakt. Zapoznamy się ze sprawą 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
alleloombard161
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za podpowiedź, aczkolwiek zrobiłem tak jak Pani mówiła i nic to nie dało. Otrzymałem odpowiedź, iż allegro nie jest w stanie ingerować w oceny które dotyczą kontaktu ze sprzedającym.

oznacz moderatorów
Monika__L
#15 Entuzjasta#

Bo dokładnie tak jest a nasz Ola za kazdym razem pisze zeby jej to przesłac i odpowiada ze sorry ale nic nie mogła zrobić. 

oznacz moderatorów
RED
#21 Demiurg#

@alleloombard161  zrobiłem tak jak Pani mówiła i nic to nie dało. 

dałeś się zrobić jak dziecko - allegro niby weryfikuje oferty ale tego tak na prawdę nie robi

bo "nie mogą tego zweryfikować" - konsultanci mają przekazane by nie usuwać takich opinii

 

kolejna pozorna opcja allegro

oznacz moderatorów
alleloombard161
#8 Zapaleniec#

Wiedziałem, że taki będzie finał, ale czasami trzeba wierzyć w cuda 😜

oznacz moderatorów
glenmoranghie
#14 Krzewiciel#

@alleloombard161  Nie zwracać pieniędzy doąd klient nie wyklika zwrotu w allegro. 

oznacz moderatorów