anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Blokada konta

MAMY ROZWIĄZANIE!
SamiSwoiZgora
#7 Wielbiciel#

W dniu dzisiejszym otrzymałem wiadomość ze koje konto zostało zablokowane z uwagi na art 2.12 Allegro, nie jest to dla mnie zrozumiałe.  Nie jestem sprzedającym tylko kupuje. Czy ktoś potrafi mi to wytłumaczyć? Wcześniej w podobny sposób zablokowano konto mojej żony która także tylko kupowała…?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
kostas11
#21 Demiurg#

@SamiSwoiZgora wychodzi że masz coś z danymi lub korzysta z niego kilka osób 😞

2.12.

W sytuacji, gdy Konto lub działalność Użytkownika w ramach Allegro wymaga dodatkowej weryfikacji danych, o których mowa w art. 2.1. lub 2.3, lub w przypadku powzięcia przez Allegro.pl uzasadnionych obaw co do bezpieczeństwa Konta lub Transakcji, dotyczących w szczególności nieuprawnionego przejęcia Konta przez inną osobę, lub w przypadku naruszenia Regulaminu przez Użytkownika, Allegro.pl może:

a. uzależnić korzystanie z Allegro lub poszczególnych usług świadczonych w ramach Allegro od potwierdzenia przez Użytkownika odpowiednimi dokumentami jego wiarygodności, w tym tożsamości,

b. czasowo ograniczyć dostęp do poszczególnych usług świadczonych w ramach Allegro,

c. zawiesić na czas określony lub nieokreślony Konto Użytkownika,

d. zastosować mechanizmy lub narzędzia blokujące działanie botów lub innych narzędzi informatycznych lub programistycznych, o których mowa w art. 10.11.

Po ustaniu wyżej wskazanych okoliczności, Allegro.pl zniesie przedmiotowe ograniczenia zastosowane wobec Użytkownika.

________
Κώστας
oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@SamiSwoiZgora Takie sytuacje wyjaśnisz wyłącznie z Działem Bezpieczeństwa. Na tym koncie tylko kupujesz, jednak na powiązanych kontach masz do uregulowania saldo za usługi Allegro. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
SamiSwoiZgora
#7 Wielbiciel#

Nigdy wcześniej nie miałem konta na Allegro, być może kiedyś kierowałem kontem firmy ale nie było ono moje. Uważam ze takie postępowanie Allegro bez uprzedniej wiadomości nie jest ludzkim traktowaniem. Nigdy nikogo nie oszukałem i nigdy nie pozostawiłem nieopłaconego rachunku.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@SamiSwoiZgora Rozumiem, że nie jest to dla Ciebie komfortowa sytuacja. Przykro mi, ale tę sprawę wyjaśnisz tylko z Działem Bezpieczeństwa.  

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@SamiSwoiZgora no i mamy odpowiedź 😞  to wystarczy teraz walcz z poprzednim pracodawcą żeby opłacił to Ci odblokują, były już takie przypadki, trochu to chore ale widzę nie ma mocnego żeby to zgłosił czy pozwał allegro bo takie praktyki nadają się do prokuratury 😞 Chyba że chodzi o co innego i się nie przyznajesz lub zapomniałeś 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów
SamiSwoiZgora
#7 Wielbiciel#

Masz racje, ja już na to wpadłem, w poniedziałek przekazuje sprawę do mojej kancelarii celem złożenia zawiadomienia lub pozwu. Nie dam się stłamsić jakimś cudakom z Allegro którzy całe życie chowają się za tym ze nie można do nich zadzwonić i boja się komukolwiek powiedzieć gdzie pracują, ja wstydziłbym się pracować dla takiej firmy. 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

A jak "wpadłeś" że żona korzysta z twojego konta, jak to zweryfikowali? Kupowałeś damską a może tylko męską  bieliznę!🤔

oznacz moderatorów