anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Blokada konta

MisterOff
#7 Wielbiciel#

A08EAF4B-1060-4255-AF5F-1A2E8BB379AF.jpeg

6CA96543-BD2A-4FEF-B36D-B56206589C08.jpeg

Witam! 
Spotkałem się z bardzo nieprzyjemną sytuacją. 3 dni po zakupie u mnie słuchawek, Pan napisał do mnie wiadomość co z jego przesyłką, odpisałem że przesyłka dotrze do niego w ciągu 11-14 dni od daty zakupu (Była o tym informacja w ogłoszeniu) 
Po czym Pan stwierdził żebym nie wysyłał (paczka była już wysłana)  i chce zwrot pieniędzy. Na co odpisałem mu że nie udzielę zwrotu ponieważ to nie jest powód do zwrotu a ja jako prywatny sprzedawca nie mam takiego obowiązku. 

Gdy paczka przyszła, Pan stwierdził że słuchawki są ciasne.. (w opisie ogłoszenia było zdjęcie z podanymi wymiarami słuchawek)

Pan wystawił mi negatywną opinie za to że nie zwrócił uwagi jaki jest czas dostawy. A allegro zablokowało mi konto ponieważ nie prosiłem ludzi o pozytywne opinie więc miałem ich około 10 na 50 sprzedanych produktów. 

Chciałbym prosić allegro o usunięcie negatywnej opinii i o odblokowanie mojego konta (Samo allegro przyznało mi rację w dyskusji że to nie jest powód do zwrotu) 

C9A00D9C-A287-4F12-82AD-A1142EC5C2C6.jpeg

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Niestety ale regulamin allegro przewiduje tylko możliwość usunięcia komentarza jeśli obraża on drugą stronę ,pozostałe są uważane za subiektywne czyli zasadne. Jeśli nie dogadasz się polubownie z klientem możesz dochodzić się na drodze prawnej jako " psucie wizerunku firmy czy osoby" .

oznacz moderatorów