anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

blokada sprzedaż

ciekawszydom
#7 Wielbiciel#

Witam, dostałem blokadę na wystawianie nowych ofert chyba za to, że wystawiłem komuś pozytywną ocenę bo rano mi usunęli tę ocenę. Czy blokada jest na stałe?

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Pierwszy raz o czymś takim słyszę, a wiele tu się widzi.... O blokadach tylko tu można pogadać Skontaktuj się z nami - Allegro . Na forum nikt nic konkretnego nie powie. W mailu powinieneś mieć podany powód blokady.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A sobie nie dałeś pozytywa?

oznacz moderatorów

ciekawszydom
#7 Wielbiciel#

Nie, jakiemuś sprzedawcy. Okazało się, że on kiedyś ode mnie coś kupił i też mi dał pozytywną ocenę ale czy to jest wbrew zasadom? 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@ciekawszydom a zakupy doszły do skutku, czy zakup - komentarz bez wysyłki ? Tak wystawianie komentarzy wzajemnie jest zabronione, musiało coś być podejrzane skoro padła blokada 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

ciekawszydom
#7 Wielbiciel#

Rozumiem

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Za jednego pozytywa sobie to chyba tylko ostrzegali. Musiało by ich być sporo...

oznacz moderatorów

ciekawszydom
#7 Wielbiciel#

Nie, tylko jeden bo akurat tylko jedną ocenę nawet usunęli więcej nie było ani nic takiego.

oznacz moderatorów

ciekawszydom
#7 Wielbiciel#

Po prostu to wygląda jakbyśmy sobie nawzajem dali ale w sporym odstępie czasowym. 

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Powiedz jeszcze, ze obie transakcje były płatne przez allegro z wysyłką, a nie odbiorem osobistym to przestanę komentarze dawać....

oznacz moderatorów

ciekawszydom
#7 Wielbiciel#

Ja sprzedałem mu coś co wysyłałem mu mailem jakby.  A ja od niego suszarkę.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@ciekawszydom jakby, suszarka też poszła mailem 😄

Wiesz co nabroiłeś, napisz do allegro że przepraszasz i więcej to się powtórzy oni lubią jak się płaszczysz 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów