anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Bonus 500 zł na Allegro ads

MAMY ROZWIĄZANIE!
sklep_Estilo_
#7 Wielbiciel#

Witam. Otrzymaliśmy bonus powitalny 500 zł na Allegro ads. Czy całą kwotę 500 zł mogę wydać na reklamę bez ponoszenia żadnych opłat? 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

przeczytaj dokładnie regulamin i pomyśl czy Cię na to stać

oznacz moderatorów
sklep_Estilo_
#7 Wielbiciel#

No właśnie czytalem i nie do końca jestem pewien i stąd moje pytanie?

W regulaminie jest zapis o zmniejszeniu środków na ads o kwotę 500 zł.

Spełnienie wskazanych w art. III warunków Akcji skutkować będzie przyznaniem Bonusu w formie rabatu na usługi w ramach Allegro Ads odpowiadającego kwocie 500 zł brutto (słownie: pięćset złotych brutto) do wykorzystania na Usługę Allegro Ads typu „Oferty Sponsorowane”, „Ads Express” lub “Usługa Reklamy z Formularza Wystawiania Oferty”.

Przyznana w ramach Bonusu kwota pomniejszy wydatki Sprzedającego dokonane w ramach Usługi Allegro Ads typu: „Oferty Sponsorowane”, „Ads Express” albo “Usługa Reklamy z Formularza Wystawiania Oferty” poprzez obniżenie wysokości należności na rzecz Organizatora, z tytułu świadczenia Usługi Allegro Ads w danym okresie rozliczeniowym.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@sklep_Estilo_ tak, możesz wydać całą kwotę na reklamę. Po aktywacji bonusu i stworzenia kampanii, w Panelu Allegro ADS w zakładce "Bonusy" możesz na bieżąco sprawdzać, jaka kwota bonusu została wydana na reklamę.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
sklep_Estilo_
#7 Wielbiciel#

I nie ponoszę żadnych dodatkowych kosztów? Wydaje 500 na reklamę i cała kwota jest pobierana z tego bonusu a ja nie dopłacam złotówki?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@sklep_Estilo_ poproszę Cię jeszcze o cierpliwość, ponieważ dopytuję zespół Allegro Ads o to czy jeśli zmieścisz się w 500 zł to czy całość będzie opłacona w ramach przyznanego bonusu. Dam znać, gdy otrzymam odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@sklep_Estilo_ wracam z odpowiedzią. W przypadku tej promocji sprzedający może wykorzystać te środki na działania związanie z Allegro Ads, czyli - jeżeli budżet całej kampanii wyniesie 500 zł - pokryjesz go z bonusowych środków.
Warto przy tym wspomnieć, że kwota 500 zł, o której mowa, zostanie odliczona z Twojego rachunku. Finalna opłata naliczona na  rachunek za dany okres rozliczeniowy zostanie pomniejszona o wartość wykorzystanego budżetu.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Jakosciowy
#2 Obserwator#

Gdzie jest ta magiczna zakładka bo nie widze tego nigdzie??? Mam bonus niby przyznany, ale jak go sprawdzić nie ma żadnej informacji

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Jakosciowy 

Zaloguj się do Panelu Allegro Ads na allegro.pl/ads. Poczekaj, aż otrzymasz bonus (ok. 24 godziny od zalogowania do Panelu). Informację o przyznaniu bonusu znajdziesz w Panelu, w zakładce “Bonusy”. Otrzymasz również powiadomienie e-mail.

Stwórz pierwszą kampanię reklamową  - w tym celu wybierz “Dodaj kampanię”, a potem “Oferty sponsorowane” (zobacz instrukcję). Wybierz oferty do reklamy i ustaw budżet dzienny oraz stawkę za kliknięcie.

Kliknij w przycisk aktywacji, a Twoja reklama zacznie działać w ciągu kilku minut! W zakładce "Bonusy" możesz na bieżąco sprawdzać, jaka kwota bonusu została wydana na reklamę.

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Jakosciowy
#2 Obserwator#

Mam maila o aktywacji, ja pytam GDZIE jest ta magiczna zakładka bo jej nie mam.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Jakosciowy Zakładka "Bonusy" pojawia się w Panelu Ads w momencie, kiedy otrzymasz pierwszy bonus i jest tutaj: 

Zrzut ekranu 2023-03-10 o 08.17.51.png

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów