anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

brak jakiegokolwiek kontaktu z kupujacym

fabero1
#7 Wielbiciel#

witam wszystkich sprzedałem na licytacji produkt jednak pomimo pisania sms na wskazane na koncie nr telefonu jak i czat z kupujacym na allegro kupujacy nie nawiazal zadnego kontaktu w zwiazku z tym mam pytanie czy ja musze czekac az 31 dni zeby wznowic oferte (byla to licytacja)

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Nie musisz . Sam w swoich ustawieniach wprowadź sobie ile dni możesz czekać na wpłatę ,te 30 dni to tylko czas sugerowany przez allegro . 

oznacz moderatorów

fabero1
#7 Wielbiciel#

ale tam sie nie da skrocic czasu licytacji nawet jak wejde w abonament to jest info,że abonament jest dostępny tylko dla sprzedawców posiadających konto firmowe a ja mam prywatne 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@fabero1 Zawsze możesz nie czekać wystawić od nowa, ale kupujący ma 30dni jak napisałeś, skróć ten czas w następnych ofertach np do 7dni.

oznacz moderatorów

fabero1
#7 Wielbiciel#

ale tam sie nie da skrocic czasu licytacji nawet jak wejde w abonament to jest info,że abonament jest dostępne tylko dla sprzedawców posiadających konto firmowe a ja mam prywatne 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@fabero1 jeśli w licytacji nie było innej informacji, to kupujący ma 30 dni na opłacenie licytacji i po jej wygraniu sprzedający nie może już tego zmienić. 
Na przyszłość w licytacji umieść informację, że czekasz na wpłatę powiedzmy 7 dni. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Pozwolę sobie delikatnie poprawić ale coś dzisiaj pisaliście, że już odeszliście od pomysłu umieszczania tego w opisie aukcji wiec nie w licytacji tylko w zakładce dotyczącej wysyłki lub w zakładce o sprzedającym. 

oznacz moderatorów