anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

BRAK oceny i komentarza od klientów

PIOTRSS
#9 Pomysłodawca#

witam

mam dużo nie wystawionych komentarzy i ocen od klientów ,którzy zakupili produkty czy podpowiecie jak przypomnieć się im aby to zrobili

z góry dzięki za pomoc

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

kostas11
#21 Demiurg#

@PIOTRSS allegro przypomina, a jak sam to zrobisz to możesz zaliczyć negatywy 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

PIOTRSS
#9 Pomysłodawca#

dzięki za info

oznacz moderatorów

vonNogay
#17 Koryfeusz#

Ja ostatnio dostałem ulotkę, że jak wystawie 2x5 gwiazdek to mam rabat 10% na kolejny zakup 🙂 To może być skuteczne 🙂

oznacz moderatorów

PIOTRSS
#9 Pomysłodawca#

dzięki za podpowiedż

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@PIOTRSS Różne są sposoby ale pamiętaj że nie wszyscy kupujacy chcą takiego "przypominania", więc czasem skutek może być odwrotny. Allegro przypomina.😊

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Haha uważaj. Z miesiąc temu był tu post gdzie kobieta wystawiła negatywa za dosłownie jedną ulotkę w paczce i była zdziwiona przedsądowym wezwaniem. Także pewnie zazwyczaj będzie dobrze ale niektórzy ewidentnie tylko patrzą czego się przyczepić...

oznacz moderatorów

Health___Beauty
#13 Ambasador#

I jak to ma niby działać w praktyce? Przed kolejnym zakupem piszesz do sprzedawcy ze ma obniżyć cenę o 10% bo Ty poprzednio wystawiłeś 2x5 gwiazdek? 

oznacz moderatorów

vonNogay
#17 Koryfeusz#

@Health___Beauty tak napisał sprzedawca na ulotce:

"Składając kolejne zamówienie dodaj komentarz o treści "rabat 10%". Wtedy wrócimy Ci 10% zapłaconej kwoty"

🙂

oznacz moderatorów

Skill_Player
#14 Krzewiciel#

@PIOTRSS  możesz po jakimś czasie od odebrania zamówionego towaru przez klienta napisać do niego i np. zapytać czy towar dotarł cały i czy jest zadowolony  z niego ("czy szafa gra") i przy tym poprosić o wystawienie komentarza.

Ja mimo że sprzedaje niedużo, niepotrzebne mi rzeczy też mam sporo niewystawionych komentarzy. Swego czasu pisałem z prośbą o wystawienie do klientów po transakcji, obecnie już tego nie robię ponieważ i tak nie wszystkim się chce mimo to nacisnąć  kilka razy w telefon czy za pomocą myszki i kompa aby wystawić 😕

Przez 3 miesiące zebrało się 10 zamówień które zamówiłem jako klient i właśnie wszystkie wczoraj oceniłem wystawiając komentarze 🙂

oznacz moderatorów