anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak pakietu powitalnego

MAMY ROZWIĄZANIE!
AutoSerwisMazur
#8 Zapaleniec#

Witajcie, chciałbym się dowiedzieć dlaczego nie otrzymałem w centrum zniżek możliwości aktywacji Pakietu powitalnego dla firm? Pierwsze konto utworzone dla firmy, która wcześniej nie miała swojego konta. Dwie inne zniżki się pojawiły, wspomnianej brak. Konto potwierdzone ponad 48h temu. 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
xyz96
#21 Demiurg#

@AutoSerwisMazur Pakiet pojawia się po dwóch dniach, sprawdź ponownie Centrum zniżek. Są jeszcze inne warunki - konto nie może mieć żadnych powiązań z innymi kontami działającymi na Allegro. 

Z Programu powitalnego nie mogą korzystać osoby, które mają obecnie lub miały w przeszłości formalno-prawny, faktyczny związek z jakimkolwiek kontem firmowym na Allegro (na przykład były członkiem jej zarządu, wspólnikiem, prokurentem, właścicielem itd.).

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/oplaty-i-cenniki/czym-jest-program-powitalny-LRq4dG6aAhx

oznacz moderatorów
AutoSerwisMazur
#8 Zapaleniec#

Dziękuje za odpowiedź, nie miałem wcześniej jakiegokolwiek powiązania z innymi kontami firmowymi, stąd też moje zdziwienie. Wiesz może w jaki sposób mogę skontaktować się z odpowiednim działem Allegro, by zgłosić to do wyjaśnienia? 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@AutoSerwisMazur Tak, wiem. Ten kontakt jest ukryty, dlatego sam masz problem z jego odnalezieniem. Zobacz tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=5c4a910d-8c9d-4791-a964-b89b579a258a

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@AutoSerwisMazur nie musisz się już z nami kontaktować 🙂 Wyjaśniam to dla Ciebie, dam znać, gdy tylko otrzymam odpowiedź! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@AutoSerwisMazur wracam z odpowiedzią. Pakiet powinien być już dostępny do odebrania w Twoim Centrum zniżek 🙂 Daj proszę znać, czy wszystko się zgadza. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
AutoSerwisMazur
#8 Zapaleniec#

Wszystko się zgadza, dziękuje Ci bardzo 😊

oznacz moderatorów