anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak pieniędzy na koncie

MAMY ROZWIĄZANIE!
klm54w
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

w listopadzie wystawiłem na sprzedaż słuchawki AirPods Pro z możliwością „kup teraz”. Kupujący dokonał zakupu, dzięki czemu miałem możliwość wydrukowania etykiety InPost i nadania paczki.

Dopiero po wysyłce połączyłem moje konto bankowe z kontem Allegro. Konto już zostało potwierdzone/aktywowane a wypłatę środków mam ustawione „na żądanie”. Niestety nie mam żadnych środków dostępnych do wypłaty a na koncie bankowym nie mam przelewu od Allegro.

W jaki sposób mogę otrzymać pieniądze za sprzedany produkt?

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
Halfrunt
#18 Luminarz#

Skąd powziąłeś informacje, że kupujący zapłacił za słuchawki?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Czy po opłaceniu miałeś środki na koncie AF:https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji#!/   jeżeli były i aktywowałeś konto do wypłat z wyplata automatyczną to muszą być na twoim koncie bankowym, sprawdź dokładnie.

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@klm54w  Nie tak, uporządkuj to trochę

1. Czy po zakupie pieniądze były na koncie Allegro?  Sprawdź Historię

2. Czy  kupujący płacił poprzez płatności Allegro, czy przelewem zwykłym na konto bankowe?

Ja podejrzewam że kupujący po prostu nie zapłacił i będziesz miał problem z odzyskaniem kasy.

Pieniądze powinny być ciągle na koncie Allegro.

oznacz moderatorów
_Likos_
#21 Demiurg#

@klm54w  allegro korzysta z dwóch pośredników finansowych: PAYu oraz PRZELEWY24

Byc moze aktywowałeś wypłaty tylko u jednego z nich a wpłata od kupującego jest u drugiego

W zakładce:  sprzedaż/finanse/środki i historia operacji powinieneś mieć wszystko widoczne.

oznacz moderatorów