anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak produktu w liście ofert sponsorowanych

MAMY ROZWIĄZANIE!
NINART_PL
#7 Wielbiciel#

Hej, mam problem, mój wystawiony na sprzedaż produkt nie pojawia się w liście ofert sponsorowanych, chociaż mam wykupiony pakiet wyróżnień na stronie działu. Jeszcze wczoraj produkt tam był, dziś już go nie ma chociaż nic nie zmieniałam w formularzu. Produkt nadal jest możliwy do wyszukania po wpisaniu nazwy w wyszukiwarkę i jest widoczny po wejściu w mój sklep. 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@NINART_PL O którą ofertę chodzi?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
NINART_PL
#7 Wielbiciel#

Dzięki za odpowiedź, numer aukcji 13549189961 

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@NINART_PL W tej ofercie jest aktywna opcja promocji przez Wyróżnienie i obraz znajduje się na liście Ofert promowanych (poprzedzającej listę ofert) w danej kategorii. Łatwo go znaleźć, sortując wyniki po najniższej cenie: https://allegro.pl/kategoria/malarstwo-martwa-natura-316633?order=p

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
NINART_PL
#7 Wielbiciel#

Tak, rozumiem na czym polega promocja Wyróżnienie, ale wydaje mi się, że przy takiej opcji produkt powinien pojawiać się w liście ofert promowanych niezależnie od tego jaki tryb sortowania wybieramy. Rzeczywiście, przy sortowaniu od najniższej ceny obraz pokazuje się w liście ofert promowanych, jednak przy sortowaniu "od najtrafniejszych" nadal go nie widzę, nawet na samym końcu listy produktów promowanych. A na tym zależałoby mi najbardziej, ponieważ jest to sortowanie które włącza się domyślnie dla kupujących.

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@NINART_PL Przekazałam tę sprawę do weryfikacji.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@NINART_PL W tej chwili oferta jest widoczna również przy sortowaniu po trafności: https://allegro.pl/kategoria/malarstwo-martwa-natura-316633

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
NINART_PL
#7 Wielbiciel#

Ok, bardzo dziękuję za pomoc. Pozdrawiam. Nina

oznacz moderatorów