anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak wpłaty od kupującego - płatność rozpoczęta

MAMY ROZWIĄZANIE!
Megamalwin
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,

Sprzedałam 24 lutego przedmiot od tego czasu mam status płatności - rozpoczęta.  Zostałam już obciążona opłatą za transport, którego nie było. Płatność PayU . Gdzieś przeczytałam, że w takim przypadku po 7 dniach transakcja powinna zostać anulowana automatycznie, ale to nie nastąpiło. Co z tym mogę zrobić?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Megamalwin W jaki sposób zostałaś obciążona za transport, do którego nie doszło? Gdzie widzisz taką opłatę? Podaj proszę numer tego zamówienia. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
Megamalwin
#8 Zapaleniec#

Nr zamówienia 15175214303

Został wystawiony rachunek przez allegro na kwotę -10,42 zł z płatnością do 16 marca, jeszcze nie zapłaciłam

oznacz moderatorów
Megamalwin
#8 Zapaleniec#

być może to prowizja, nie opłata za transport, ale też nie należna w tym przypadku

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Megamalwin Jest to prawidłowe działanie. Prowizja jest naliczana w momencie wygrania przez kupującego licytacji lub skorzystania z opcji "kup teraz". Klient ma 7 dni na opłacenie zamówienia. Po tym czasie zostaje ono anulowane. Po tym czasie możesz złożyć wniosek o zwrot prowizji. Zrobisz to z poziomu zakładki "zamówienia". Przy odpowiednim zamówieniu wybierz kolejno "akcje" i "zwrot prowizji". 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów