anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak wyświetleń aukcji

SebWOOD
#7 Wielbiciel#

Witam. Wczoraj wystawiłem trzy aukcje, dodatkowo rozpocząłem kampanie Ads dla wszystkich. Od wczoraja na dwóch aukcjach pokazuje mi 0 wyświetleń, na jednej dwa. Nic by w tym nie było nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że na jednej aukcji sprzedałem przedmiot, a na allegro ads pokazuje mi kliknięcia w mojej aukcji. Co może być nie tak? 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@SebWOOD Cześć. 🙂 Podaj mi proszę numer tej oferty i zrzuty ekranu z panelu Ads, na którym widać kliknięcia w ofercie, wyjaśnię tę sprawę. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

SebWOOD
#7 Wielbiciel#

Screenshot_20240129_202556_Allegro.jpg

Screenshot_20240129_202502_Allegro.jpg

Screenshot_20240129_202553_Allegro.jpg

Z góry przepraszam za jakość screenów(nie ma mnie przy komputerze)

Na widocznych screenach widać, że obie moje aukcje (półka 50 i 95cm)  zdobyły po dwa kliknięcia z Ads. W zakładce "moj asortyment" od wczoraj  wyświetlenia pozostają na tym samym poziomie (dwa wyświetlenia w półce  95 cm miałem zanim dodałem allegro ads). Dzisiaj ktoś kupił dwie półki, więc raczej musiał wejść w aukcje? Mimo to wyświetlenia są zerowe

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@SebWOOD Dziękuję, sprawdzimy to i wrócę do Ciebie z odpowiedzią 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@SebWOOD W zakładce "Mój Asortyment" dane dotyczące wizyt, sprzedaży są brane pod uwagę tylko z ostatnich 30 dni.

W panelu Allegro Ads widoczna liczba kliknięć jest zależna od okresu, jaki wybierzesz w statystykach. Na przesłanym zrzucie nie widać, jaki okres sprawdzasz w panelu Allegro Ads.

Abyśmy mogli to zweryfikować, prześlij zrzuty ekranu z widocznym okresem, jaki wybierasz oraz aktualny zrzut ekranu z zakładki "Mój Asortyment" wraz z widoczną datą i godziną.

Zwróć również uwagę na to, że klienci nie muszą wchodzić w ofertę, żeby dokonać zakupu, mogą dodawać oferty do koszyka z poziomu listy wyszukiwania. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak, ale Ty masz oferty i na zwykłym i na AL> a tam są promowane!

oznacz moderatorów