anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak wyplat na konto z payu

andruch1200
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry problem polega na tym ze na konto wpłyneło mi 2300zł ktorych nie moge wyplacić dodam ze konto mam zweryfikowane i jeszcze wczoraj zleciłem wyplate na 250zł. A dzis rano patrze do wyplaty ponad 2 tyś a "wyplaty nie aktywne" proszę o pomoc 

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

@andruch1200 Już samo zgłoszenie problemu na tym forum może spowodować odblokowanie wypłaty TWOICH pieniędzy. Sprzedałeś towar, masz prawo otrzymać za to zapłatę. Allegro jednak czasem blokuje środki należące do sprzedawców. Możesz napisać tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=4b9531bc-1c7f-488f-9b10-4a7888ea5bdf i domagać się wypłaty pieniędzy.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@andruch1200 Cześć. Na koncie nie ma nałożonej żadnej blokady. Proszę o wylogowanie się z konta Allegro, wyczyszczenie pamięci podręcznej przeglądarki, a później plików cookies (ciasteczek). Następnie proszę ponownie zalogować się na konto i jeszcze raz spróbować wypłacić pieniądze. Można też spróbować dokonać wypłaty na innym urządzeniu lub na innej przeglądarce. Powinno to rozwiązać problem.
Jeśli tak się nie stanie, proszę o przesłanie zrzutów ekranu z kolejno wykonywanych kroków, do momentu występowania problemu. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Tak, "wypłaty nieaktywne" to wina "ciasteczek i torcików" 🙂

oznacz moderatorów

andruch1200
#7 Wielbiciel#

Dziękuję, temat do zamkniecia

oznacz moderatorów