anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Cennik dostaw

Hitomix
#7 Wielbiciel#

Witam . Zaczełam sprzedaż w dropshippingu ,mam swój sklep no i chciałabym wystawiać aukcje na allegro. Mam problem z ustawieniem cennika dostaw. Jak to zrobić żeby dostawy były takie same jak w hurtowni(korzystam z ich przewozników) .

Wystawiłam ofertę ,klient kupił i zaznaczył opcję wysyłki taka której hurtownia nie ma . Co zrobić w tym przypadku ? Wystarczy ,że zrobię zamówienie w hurtowni i opłacę dostępną przesyłkę? No i jeśli klient zamawia przez allegro, ja mam to zamówienie w sklepie to realizuje je normalnie jak sklepowe ? Czyli przesyłam zamówienie do hurtowni i hurtownia realizuje ? Czy muszę brać etykietę z allegro lub wysyłać przez allegro ? 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Hitomix a jakimi przewoźnikami wysyła hurtownia? Niema ich na liście przewoźników w allegro?

oznacz moderatorów

Hitomix
#7 Wielbiciel#

Klientka zaznaczyła opcję paczkomatu ,ale hurtownia nie wyśle paczkomatem ze względu na to że paczka jest za duża. Kontaktowałam się juz z klientką i ustalilysmy wysyłkę kurierem. Tylko czy wystarczy jak po prostu zrobie zamówienie na hurtowni z kurierem a nie paczkomatem ? Nie bedzie to jakoś kolidowac z allegro? Swieża jestem na allegro i jeszcze nie wszystko rozumiem. 

 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Hitomix abyś tylko udostępniła numer listu do danego zamówienia.

oznacz moderatorów

Hitomix
#7 Wielbiciel#

Ok,czyli mogę dodać do tego zamówienia na allegro numer przesyłki od hurtowni tak ? Jest taka opcja przy zamowieniu z tego co widzę 

 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Hitomix jeżeli hurtownia poprawnie wstawi dane kupującego w tym adres email w formie

stałykodnadawcy+identyfikatortransakcji@allegromail.pl

przykładowy format adresu

8awgqyk6a5+cub31c122@allegromail.pl

to chyba numer przesyłki powinien wczytać się sam do zamówienia ale musisz sprawdzić.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Każdą wysyłkę musi widzieć system Allegro.

oznacz moderatorów

Hitomix
#7 Wielbiciel#

Czyli pobieram numer przesyłki z hurtowni i do każdego zamówienia na allegro wklejam tak?

 

oznacz moderatorów

Edomowy
#7 Wielbiciel#

Co w przypadku, kiedy hurtownia dostarcza własnym transportem i nie ma nr śledzenia?

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Edomowy jeśli nie udostępnia numerów przesyłek i nie importuje poprawnie danych kupującego to zastanów się czy nie zmienić hurtowni lub zatowarować się i wysyłać od siebie.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Hitomix jak nie masz informacji jakie wymiary maja opakowania przedmiotów to poproś hurtownie o takie informację i w tych ofertach musisz wyłączyć dostawę do punktów a zostawić tylko 2 kurierów

oznacz moderatorów