anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Chcę się skontaktować telefonicznie z Allegro

MAMY ROZWIĄZANIE!
doda6a
#7 Wielbiciel#

Numer telefonu do Allegro pomoc.Chcę kontaktu telefonicznego

oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23
pinsplash
#21 Demiurg#

@doda6a Allegro pomoc - kontakt - zamów rozmowę

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@pinsplash, to.. DODA 😮 Królowa jest tylko jedna 😄

oznacz moderatorów
netdrivePL
#7 Wielbiciel#

nie ma czegos takiegonod nowego roku jie dziaka

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@netdrivePL Nie zrezygnowaliśmy z tej formy kontaktu, a rozmowy telefoniczne są cały czas dostępne, choć nie we wszystkich tematach Pomocy. Wszystkie opcje zawsze znajdziesz pod tym linkiem

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
netdrivePL
#7 Wielbiciel#

niestety to nie prawda,nie ma mozliwosci pozostawienia swojego nr.tel.zeby zamowic rozmowe a jesli chodzi o czat wyswietla sie godzinami ta sama informacja ze za chwile ktos dołączy do rozmowy.Bardzo sie na was zawiodlem dzisiaj od rana potrzebowalem pomocy ale olaliście wszystkich noworocznym moczem

oznacz moderatorów
cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@doda6a w dużej części kategorii naszego formularza możesz skorzystać z opcji CallBack, serdecznie zachęcam. 

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów
Client:90164616
#7 Wielbiciel#

Witam proszę o kontakt pod numer [edycja] rozmowa dotyczy rat

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

081047d7b08fafd1eb19984efd52fb3a.jpg

oznacz moderatorów
arorex
#7 Wielbiciel#

Proszę o kontakt pod numerem telefonu [edycja],  chodzi o problem z kontem bankowym.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@arorex Tutaj nie zamówisz rozmowy telefonicznej, zrób to tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1588cdd0-0680-4a7f-a68c-8e1864769ebb

oznacz moderatorów
arorex
#7 Wielbiciel#

Dzięki!!!

oznacz moderatorów
Client:39003494
#7 Wielbiciel#

Witam chcialem zamowic rozmowe telefoniczna na numer [edycja] dziękuję

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:39003494  musisz poprosić w formularzu pomocy. To jest forum

Rozmowa telefoniczna 

oznacz moderatorów
Paint_Box
#12 Orędownik#

Zrób to tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=b0880476-9167-4850-bcf8-2885a9fcea6a

Klikając po lewej wybierz sobie temat rozmowy.

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy
oznacz moderatorów
BestaKa
#2 Obserwator#

Dzień dobry, od godziny kręcę się między kilkoma linkami do pomocy, w których to rzekomo mogę znaleźć kontakt telefoniczny, mailowy albo czat do pomocy Allegro. Niestety żaden z nich nie działa - jest albo opis, jakie są opcje, ale nie podlinkowany, więc i tak nie wiem, jak wejść do czatu, albo możliwość wyboru czy kupuję czy sprzedaję, ale po wyborze nie przechodzi się nigdzie dalej. Czy ktoś ma sposób na znalezienie jakiegokolwiek kontaktu? Nie mam całego dnia na rozsupłanie przebiegłości autorów strony umyślnie chowających linki i informacje do pracowników allegro...

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@BestaKa a w jakim celem szukasz kontaktu do allegro? Zawsze możesz wejść w przybliżoną/podobne kategorię i wybrać opcje kontaktu

Jak się skontaktować z Allegro 

najlepiej wybrać link na samym dole

Potrzebujesz dodatkowej pomocy? Skontaktuj się z nami

oznacz moderatorów
BestaKa
#2 Obserwator#

Dziękuję za podpowiedź. Problemem była chyba moja przeglądarka. Natomiast co do mojej chęci kontaktu z Allegro - zdaję sobie sprawę, że dla firmy byłoby najlepiej, aby każdy klient sam sobie rozwiązał każdy problem i nie zawracał głowy pracownikom. Pozostaje kwestia czy to ma kosztować mnie (czas i energię) czy Allegro. Cóż, ja jestem od tego, aby rozwiązywać problemy moich klientów, chciałabym więc, aby czasami (naprawdę sporadycznie), ktoś rozwiązał mój problem - jako klienta. Tym bardziej, jeśli wynika on z winy Allegro.

Dziękuję!

oznacz moderatorów